Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Kredi Borcumu Kapatmak İstiyorum

Hepimiz o yada bu sebeplerle kredi çekmişizdir ve o kredinin borcu bitene kadar hiçbirimize rahat bir nefes aldırmaz değil mi? Ödeme günü geldiğinde kıtı kıtına yetiştirir ve o ay ki borcunu öderiz baktık olmuyor gününü geçirdiğimiz hatta öbür aya bile sarkıttığımız olmuştur ama işler bazende bizim için güzel gelişir örneğin elimize bir para geçer yada başka bir kredi çekmişizdir ve onu kapatmaya yol bulmuşuzdur.

Bir zamanlar erken kapatma için ceza ödeniyordu biliyor musunuz hem erken kapatıyorsunuz hem de ceza çekiyorsunuz, neyse ki bu ceza artık kalktı hatta erken ödendiği için banka tarafından indirim bile yapılması gerekiyor.

Kredi borcunuzu kapatmak istediğinizde banka ile anlaşarak bunu yapılandırma şeklinde yapıyorsunuz ve o ay ki taksit ödemenizle kalan diğer taksitlerin ödemeleri göz önüne alınarak yapılıyor.

Bir diğer seçenek başka bir ihtiyaç kredisi çekmek bu yolla da borcunuzu kapatabilirsiniz.

Üçüncü ve günümüzde çok kullanılan bir seçenek ise borç transferi yapmak; Ödemeleriniz düzenli ve gelir durumunuz yeterli ise bu kredilerinizi tek bir bankada birleştirme imkanınız olabilir.

Kategori: Borç Sorgulama
Yazar: Tarih: 2 Mart 2016 - 8:00:20

Benzer Konular

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. Mustafa dedi ki:

    30000 tl acil kredi lazım devlet memuruyum

Yukarı Çık