Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Kredi Borçlarımı Birleştirmek İstiyorum Diyenler

İçimizde kredi borcu olmayan var mı? Hiç sanmıyorum belki bir elin parmağını geçmeyecek kadardır. Siz de kredi borçlarınızı birleştirmek istiyorsanız işleyiş nasıl oluyor anlatıyoruz. Yalnız birleştirmek istediğiniz kredi borçları ihtiyaç kredisi olmalı, yani taşıt ve konut kredileri v.s farklı farklı kredileri birleştirme gibi bir durum zor olmaktadır.

Durum böyle olunca farklı bankalara, farklı ödeme günleriyle para ödemektense bunların hepsini birleştirip tek bir yere ödemek ne kadar güzel olur değil mi?

Banka Kredilerini Tek Bankada Birleştirme

Günümüzde çok kullanılan bir seçenek var borç transferi yapmak; Ödemeleriniz düzenli ve gelir durumunuz yeterli ise bu kredilerinizi tek bir bankada birleştirme imkanınız olabilir. Ancak bu transferi yapmak isteyeceğiniz banka çekeceğiniz bu borç toplama kredisi ile kredi borçlarınızın kapatıp kapatamayacağınıza bakacaktır,  hatta bu işe size bırakmayıp bazı bankalar para sizin elinize geçmeden borcunuzun olduğu bankaya eft yaparak borcu hemen kapatıyor.

Böylece borcunuz diğer bankada kapatılmış ve yeni bankanıza taşınmış oluyor. Bu esnada yapılan eft’den bazı bankalar ücret almıyor, bazıları alıyor, ama hepimiz öyle bir haldeyiz ki alacağı bu eft ücreti bizim için devede kulak kalıyor. Eğer kredi kartı borcu taşıyacaksanız, eft doğrudan kredi kartına yapılıyor. İhtiyaç kredisi borç transferi işlemlerinde en uzun vade süresi 36 aydır.

Kategori: Borç Sorgulama
Yazar: Tarih: 1 Mart 2016 - 1:28:59

Benzer Konular

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. Asiye dedi ki:

    Acil krediye ihtiyacım var

  2. Ozan dedi ki:

    Acil nakit gerekli

Yukarı Çık