Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Konut Fiyatları Düşecek mi ? 2016

İnsanlar , yaşamak için hayatlarını idame ettirmek için bazı şeylere ihtiyaç duyar. Mesela Para!…

Para tek varlığı ihtiyaç, başka hiç birşeye yaramayan kağıt parçası. Aç kalmamak için açıkta kalmamak için ona ihtiyacımız var. Zaman okadar çabuk ilerliyorki, herşeyin değeri gün geçtikçe artıyor,konutlar.. dil ısırtacak kadar yüksek rakamdaki konutlar. Gel gör ki maaşların az ama her şeyin pahalı olduğu bir süreçten geçiyoruz.

konut kredisi 2016

konut kredisi 2016

Konut fiyatları önceki senelere göre aşırı yükseldi, insanlar metropol yerlerde oturmak için iki katı faizle kredi çekip senelerce o borcu ödemeye çalışıyor. Öde öde öde bitmek tükenmek bilmeyen borç.. ama bu konut fiyatların düşeceği zor gibi gözüküyor. Çünkü artık Kentsel dönüşüm projeleri var rakamların uçtuğu projeler. İnsanlar yıllanmış evlerini mütahitlere veriyor, yeni evlerini 1 2 yıl içinde teslim alıyor ve 100tl tik bina oluyor 300tl lik bina. Çok zor.. hayat, zaman ilerleyince dahada zorlaşıyor.

Özellikle Türkiye ye özel bir durum mu bilinmez ama aşırı yüksek zamlar, aldığımız maaşlara göre bizi tüketiyor. Ülkede ekonomik krizler çoğu kez insanları etkiliyor. Bunun önüne geçilmesi için çözüm üretilmesi gerek..  mesela herkezin istediklerini alacağı şekilde bir fiyat uygulamasının yapaılması, ama Nasıl?

Kategori: Soru - Cevap
Yazar: Tarih: 28 Ocak 2016 - 11:38:14

Benzer Konular

Yukarı Çık