Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Konuşturan Kredi Turkcell

Finansbank ile Turkcell arasında yapılan anlaşma ile birlikte ortaya çıkan Konuşturan Kredi kampanyası, Turkcell’den almak istenilen telefon veya tablet için müşterilere sunulmaktadır. Bu kredi sayesinde nakit ödeme yapmak veya kredi kartı limitinizi doldurmadan alışveriş yapmak mümkün olmaktadır.

Sıfır faizli ve masrafsız Konuşturan Kredi ile sevdiklerinizle doya doya konuşabilir ve Finansbank ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz. Finansbank tarafından hazırlanan sıfır faizli ve masrafsız Konuşturan Kredi ile  rahat bir şekilde istediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz. Bu kredi ile almak istediğiniz cihaza “Hemen Başvur” butonundan başvurabilirsiniz.

Bu işlemle birlikte başvuru sonucunuzu anında cep telefonunuza gelecek SMS ile öğrenebilirsiniz. Olumlu sonuçlanan başvurunuzla hemen Turkcell İletişim Merkezlerine başvurarak cihazını Finansbank ayrıcalığı ile birlikte kolay bir şekilde alma hakkına sahip olabilirsiniz. Finansbank müşteri hizmetlerini arayarak da genel bilgileri detaylı bir şekilde alabilirsiniz.

Konuşturan kredi Finansbank ile Turkcell arasında düzenlenecek olan diğer kampanyaların ilk ayağını oluşturmaktadır. Bu krediler ile birlikte akıllı telefonlarınızı, tablet ve bilgisayarlarınızı çok uygun şekillerle alabilirsiniz.

Kategori: Finansbank
Yazar: Tarih: 9 Şubat 2016 - 7:52:36

Benzer Konular

Yukarı Çık