Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Kolay Kredide Olay, Senetle Kredi Verilir

Bazen de yaşantımızda ani değişikler oluyor: Hiç beklemediğiniz bir anda işsiz kalmak veya ani hastalık masrafları bunlardan sadece bir kaç tanesi. Ödemelerimizi yapabilmek için para ihtiyacımızı karşılayamaz hale geldiğimiz durumlarla karşı karşıya kalıyoruz. Eş ve dostan borç istemek zor, herkesin kendisine göre bir geliri var.

Bazen de yaşam koşullarımız oldukça zor dönemlerden geçiyor olabiliyor. Ev kirası, çocukların eğitim masrafları, konut ve araç giderleri, tatil giderleri bazı dönemlerde üst üste geliyor, ödenmesi zor yükler haline dönüşebiliyor

Bankalar da ise kredi notunuz o an uygun olmayabiliyor.Daha önceki bazı işlemlerinizde bankalarla sorun yaşamış olabilirsiniz ve banka sizin riskinizi kredi olarak satın almadığı durumlar olabiliyor.

İşte böyle durumlarda senetle kredi veren şirketlere başvurabilirsiniz. Bu sizin için gerçek ve sonuç odaklı bir seçenek olabilir. Şöyle ki bankalardan kredi alamayan kişiler için bazı kurumlar istediğiniz miktar krediyi alabiliyorlar. Sadece aldıkları bu krediyi bankadan aldıkları kredi faiz oranlarıyla değil, krediyi sizinle imzaladıkları senet üzerinden sunuyorlar. Bankadan sizin adınıza kredi çeken ve bunu size sunan kişiler tamamen yasal yollarla hizmet vermektedirler. Bankadan aldıkları krediyi her ay vadesi boyunca ödemektedirler. Sizde imzaladığınız senetle birlikte borcunuzu anlaşmanız dahilinde her ay ödeyebilirsiniz.

Sizde gözünüzü korkutan dosya masraflarından ve kefil aramaktan kurtulmuş olabilirsiniz. Böyle bir kredi almak istiyorsanız ve ihtiyacınız varsa senetle kredi veren finans şirketlerine başvurabilirsiniz.

Sadece bu şirketler Merkez Bankasının kara listesinde olan kişilere senetle kredi vermemektedir. Ödemelerinizi senet ile yapacağınız için ödemelerinizi geciktirmeden ve düzenli yapmanız çok önemlidir. Çünkü bankalar size kredi vermezken size borç para verebiliyorlar. Bu yüzden de ödemelerinizin gecikmesi durumunda yasal işlem başlatabiliyorlar.

Kategori: Borç Sorgulama
Yazar: Tarih: 11 Şubat 2016 - 3:43:03

Benzer Konular

Yazıya Yapılan Yorumlar

 1. Enes dedi ki:

  Acilen 1000 TL’ye ihtiyacım var. Bana hemen geri dönüş yapabilir misiniz?

 2. murat dedi ki:

  20 bin lazım dönüş yaparsanız konuşalım kullanalım borclarim dağınık olduğu için toparlanamiyirum aksine ödeyecek durumum olduğunu her türlü ispatlarim

 3. Veli kurhan dedi ki:

  Merhaba size çok yazdım ama dönüş olmadı çok acil olarak 35 bin liraya ihtiyacım var aylık taksitler halinde ödeme yapabilirim evime icra geldi çok acil

 4. Harun seyfeli dedi ki:

  Merhaba defalarca yazdım ama hiç dönüş olmadı malesef.yinede bir umutla yazıyorum umarım bu sefer cevap alırım. Benim kredi ve kredi kartları borçlarım ver birkaç aydır ödeme sıkıntısı yaşıyorum. Düzensiz ve geciken ödemeler nedeni ile bankalar bana kredi vermiyor. Benim amacım borçları ödeyip tek takside düşürmek. Aylık gelirim vergi dilimi ve mesaiye göre değişkenlik gösteriyor ortalama gelirim 3700 ile 4200 tl aralığında.Benim 50 000 ile 75 000 tl uzun vadeli krediye ihtiyacım . Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler

  • Kredi Puanı dedi ki:

   Harun Bey websitesi olarak sadece senetle kredi verenlerle ilgili bilgiler veriyoruz, herhangi bir finansman desteği sağlamıyoruz. Ancak mesajınızı gören ve bu konuda destek verecekler sizlerle iletisime geçebilir tabiki.

 5. hanife dedi ki:

  Acil 5 tl ihtiyacım var daha bugün yapikrediden yasal takibe girdim senetle kredi almak isyiyorum yardımcı olurmusunuz

 6. Ismail dedi ki:

  Senetle 20000 liraya ihtiyacim var bana geri donerseniz sevinirim

 7. Eren dedi ki:

  10.000TL kredi almak istiyorum, aylık gelirim 4700TL yardımcı olabilir misiniz?

 8. Yusuf dedi ki:

  Çok acil 10.000 tl kredi ihtiyacım var

 9. Evren yondemli dedi ki:

  Merhaba çok acil 35.000 ihtiyacım var senetle almak istiyorum

 10. satılmış yalçınkaya dedi ki:

  30000 TL paraya ihtiyacım var İstanbul’dan yazıyorum 1700 TL maaşım var ev kirası ve fatura ödemiyorum

 11. Mahmut dedi ki:

  Acil 35000 tl ye ihtiyacım var

 12. MURAT dedi ki:

  Yüksek banka borçlarım bulunmakta. Kredi notum baya bir düşüktür. Senetle kredi kullanmak istiyorum Yardımcı olabilir misiniz?

 13. Yunus dedi ki:

  İyi günler. Ben emekliyim acil 30.000 TL ye ihtiyacım var. Aylık 1500 TL geri ödeyebilirim. Bana acil ulaşırsanız sevinirim. İyi çalışmalar.

 14. istanbul dedi ki:

  Acil senetle 7,000 TL ye ihtiyacım var 3 ay içinde kapatırım

 15. İSTANBUL dedi ki:

  Acil 30000 TL kredi lazım senetle aylık 1000 TL geri ödeme yapabilirim acil.

 16. Kaan kural dedi ki:

  Devlet memuruyum. Aylık 3400 lira maaş alıyorum. Aylık 1000 lira geri ödemeli 10 bin lira ihtiyacım var.

 17. çiğdem dedi ki:

  5000 tl ye ihtiyacım var senetle almak istiyorum şartlarınız nedir?

 18. salih dedi ki:

  İyi günler. Acil 10.000 TL paraya ihtiyacım. Senetle ödeme yapabilirim. İstanbul’da ögretmenim acil cevap bekliyorum.
  Selamlar

 19. Erdoğan YARAR dedi ki:

  Merhaba
  50.000 TL nakite ihtiyacım var.
  Her ay düzgün bir şekilde ödeme yapabilirim.

 20. emre dedi ki:

  Merhaba Bankalarla ilgili sorunum var ve kredi alamıyorum. Yasal takipteyim. 20.000 TL krediye ihtiyacım var. Aylık gelirim 3.000 TL

 21. Ferhat dedi ki:

  300 bine ihtiyacım var senetle kredi verecek kimse varsa ulaşırsa sevinirim aylık 30-40 arası geri ödeme yapabilirim

 22. İsa kılınç dedi ki:

  15000 kredi ihtiyacım var
  Kamuda çalışıyorum

 23. Onur eren keskek dedi ki:

  Senetle kredi almak istiyorum yardımcı olabilecek var mı?

Yukarı Çık