Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

KOÇ Finans Kredi Başvurusu

KOÇ Finans kredi başvurusu yaparak taşıt ve konut kredisi ihtiyacınızı çözebilirsiniz. Taşıt kredisi için bankalara kredi başvurusunda bulunduğunuz da kredi başvurunuz onaylanmayabilir. Gerek düşük kredi notunuz veya daha önceki banka işlemlerinden kaynaklanan ödeme zorluklarından dolayı. İşte bu yüzden krediniz büyük bir ihmalle onaylanmaz. Ama bu ihtiyacımızı karşılayacak diğer resmi kurumlardan da kredi kullanabilirsiniz. Koç Finans: Koç adından da bildiğimiz gibi 1926 yılında Türkiye’nin en büyük holdinglerinden olan Vehbi Koç tarafından kurulmuş olan Koç Holding’indir. Yani yasal  kurumdur. Genellikle Koç Finans taşıt konusunda uzmandır. En büyük diğer markası da Arçelik’dir. Bizim yıllardır kullandığımız, kalitesinden ödün vermeyen beyaz eşya sektörünü de Koç Holding in olduğunu zaten biliyorsunuzdur. Koç Holding müşterilerine taşıt kredilerin de cazip kampanyalar yapmaktadır.

koç finans kredi hesaplama

koç finans kredi hesaplama

Örneğin; şu günlerde olan Ford Tourneo Couri taşıtlarında 24 BİN TL ye %0 faiz oranıyla ve 24 ay vade ile, ve bunun gibi bir çok kampanyalı  istediğiniz modellerde ve 5 ay sonra ödemeli taşıt kredileri vermektedir. Yani bankadan alamadığınız taşıt kredisini Koç Finanstan rahatlıkla alabilirsiniz. Ayrıca ikinci el taşıt kredisi bile çekebilirsiniz. Peki bu krediden nasıl yararlanabilirsiniz. Koç Finans bir yetkili  bayisine giderek, oradaki müşteri hizmetler ile birlikte aracınızı seçerek, kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

KOÇ Finans Müşteri hizmetleri size sormuş olduğu bir takım kişisel bilgilerinizle birlikte Koç Finans iletir ve başvuru sonucunuz en az 30 dakika içerisinde ulaşır. Böylelikle hemen kredi işlemleri başlar ve almak istediğiniz arabanın sahibi olabilirsiniz. Ayrıca bayiliğine gitmeden de, www.carbook.com.tr ve www.fordikinciel.com  sitesinde de hem istediğiniz sıfır veya ikinci el aracınızı seçebilir, hem de kredi başvurusunda oturduğunuz yerden bulunabilirsiniz.

Daha sonra vermiş olduğunuz iletişim bilgilerinize dakikalar içinde iletilecektir. Çekmiş olduğunuz krediyi size en yakın anlaşmaları bankalarında da yatırabilirsiniz. Yani bayisine  gitmenize gerek kalmadan. Bu bankalar; Yapı Kredi, Deniz Bank, Ak bank, Halk Bank, Finans Bank, TEB Bankası, PTT, İNG Bank, Garanti Bank gibi bankalardan 2 TL karşılığın da  yatırabilirsiniz.

Kategori: Genel
Yazar: Tarih: 28 Mart 2016 - 8:20:26

Benzer Konular

Yukarı Çık