Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

KOÇ Finans Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme

Son zamanlar da özellikle Koç Finans’ın yapmış olduğu kredi kampanyaları herkes tarafından konuşulmakta. Konut kredisi, sıfır araç kredisi, ikinci araç kredisi, beyaz eşya kredisi, eğitim kredisi  gibi bir çok kredi seçeneklerinde kampanyalar düzenlemektedir. Koç Finans özel ve yasal kurumdur. Bankalardan sadece bu ihtiyaçlarımızı gidermek için kredi çekmemize gerek yok. Bu gibi ihtiyaçlarımız için Koç Finans da başvuruda bulunabiliriz.

koç finans kredi hesaplama

koç finans kredi başvurusu

Taşıt konusunda uzmanlaşmış bir firma olduğu için, bayiliklerine yada www.carbook.com.tr veya www.fordikinciel.com adresinden istediğimiz aracı da seçerek kredi başvurusunda bulunabiliriz. Hem de 5 ay ödemesiz olarak. Konut kredisi için de başvuruda bulunabilirsiniz. Yada bir beyaz eşya mağazasına giderek almak istediğiniz eşyalarınızı seçtikten sonrada orada hemen yetkili bir kişi ile birlikte beyaz eşya kredisi başvurusunda da bulunabilirsiniz. Bayiliklerden bulunacağınız başvurunuzun hemen 30 dakika içeresinde sonucu gelmektedir.

KOÇ Finans Kredi Başvuru Sonucu Sorgulama

Online olarak bulunacağınız başvurunuzda ise, vermiş olduğunuz iletişim bilgilerinize dakikalar sonra iletilmektedir. Eğer online olarak yaptığınız bir başvurunuz size aksaklıklardan dolayı ulaşmamışsa 0216 556 03 03 numaralı müşteri hizmetlerinden kimlik bilgilerinizi başlayarak kredi başvurunuzun durumunu öğrenebilirsiniz.

Yani bir çok bankalara gidip, kredi başvurusunda bulunup günlerce beklemenize gerek kalmadan Koç Finans’tan bu gibi ihtiyaçlarınız için kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Özellikle araç kredisinde %0 faiz kampanyasından da yararlanıp, bu konuda tecrübeli olan personeli ile  birlikte aracınıza da seçerek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Çünkü diğer bankalarda böyle bir uygulama yok. Siz zaten araç almak istiyorsanız ve araba konusunda da kararsızsanız, size yardımcı olması, fikir vermesi  sizin için daha iyi.

Aldığınız araçla ilgili oluşabilecek bir takım problemleriniz de yetkili bayi görevleri ve arabanızın ipotekli sahibi olmaları sayesinde en ufak bir problemleriniz de de yetkili bayiliklerinden kolayca yardım alabileceksiniz. Yani herkes en iyi işte en tecrübeli işte iyidir ya. Araç alımlarınızda da her konuda ve kolaylıkla yardım alabileceğinizi de unutmayın. Sizde işinde en iyi olanla çalışın ki kafanız her daim rahat olsun.

Kategori: Genel
Yazar: Tarih: 29 Mart 2016 - 9:00:39

Benzer Konular

Yukarı Çık