Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Koç Finans Araç Kredisi

Günümüzde banka kredisi kullanmadan araç sahibi olabilmek bir hayli zor. Her gün işe gidip gelirken ya da gezmeye giderken tıklım tıklım olan toplu taşıma araçlarını kullanmak size zor geliyorsa, bütçenize uygun ödemeler ile kendi aracınızın sahibi olabilirsiniz. Düşük faiz oranları ve uygun ödeme seçenekleri ile 0 km ve ikinci el taşıt kredisi fırsatları sunan Koç Finans ile Türkiye’de satılan tüm marka araçları satın alabilirsiniz. Hem sıfır hem de ikinci el araçlar için 48 ay vadeli araç kredisi alabileceğiniz Koç Finans’ta, 100.000 TL’ye kadar kredi seçeneği bulunuyor.

Koç Finans Araç Kredisi Faiz Oranları 

Sıfır km araçlarda aylık %1,22’den başlayan faiz oranları ile taşıt kredisi alabileceğiniz gibi, 8 yaşına kadar olan ikinci el araçlar için alacağınız kredi tutarı için aylık %1,59 faiz oranı uygulanmaktadır. Her iki kredi türü için de uygulanan kredi işlem ücreti 50 TL’dir. Koç Finans araç kredisi faiz oranları hakkında daha detaylı bilgi için yetkili satış noktalarına uğrayabilirsiniz.

Koç Finans Araç Kredisi Ödeme Seçenekleri 

Farklı şekillerde ödemek isteyen tüketiciler için birkaç farklı ödeme alternatifi sunan Koç Finans’tan; aylık eşit ödemeli, ödemesiz süreli, ara ödemeli, artan ödemeli ya da balon ödeme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Son taksite kadar düşük taksitler ve son taksit geldiğinde toplu ödeme yapılan bir ödeme şekli olan balon ödeme şekli, yalnızca Koç Finans anlaşmalı markalar için geçerlidir.

Koç Finans Araç Kredisi Şartları 

Yeni bir araba almak için kredinizi Koç Finans’tan almak istiyorsanız şu şartları bilmelisiniz;

  • Araç alımlarında en fazla 48 ay vade seçeneği sunulmaktadır.
  • Almak istediğiniz aracın ekspertiz değerinin %70’ine kadar kredi kullanabilirsiniz.
  • Kredi puanınıza göre alacağınız taşıt kredisine uygulanacak aylık faiz oranları değişiklik gösterebilir. Kredi notu yüksek bir tüketici için daha düşük faiz  oranları uygulanırken, kredi notu düşük tüketicilerde daha yüksek faiz oranları uygulanabilmektedir.
  • İkinci el araçlar için taşıt kredisi kullanmak istiyorsanız, alacağınız aracın yaşı en fazla 8 olmalıdır. 8 yaşından büyük araçlar için bazı bankalar kredi veriyor, dilerseniz internetten biraz araştırma ile hangi bankaların kredi verdiğini bulabilirsiniz.

Koç Finans İkinci El Araç Kredisi Hesaplama 

Anasayfada yer alan çözümlerimiz/taşıt kredisi/ ikinci el adımlarını takip ederek ulaşacağınız sayfada “HESAPMATİK” bağlantısına tıklayarak Koç Finans ikinci el araç kredisi hesaplama sayfasına ulaşabilirsiniz.

Örnek Ödeme Tablosu

Tüketiciye doğrudan finansman sağlayan Koç Finans‘tan 100.000 TL’ye kadar taşıt kredisi alabilirsiniz. 2. el taşıt kredisi için örnek ödeme seçenekleri şu şekilde;

(İkinci el taşıt kredilerinde aylık faiz oranı %1,59’dur)

  • 24 ay vadeli 25.000 TL kredi tutarında aylık ödeyeceğiniz tutar 1308 TL’dir.
  • 24 ay vadeli 30.000 TL kredi için aylık ödeme tutarı 1570 TL’dir.
  • 36 ay vadeli 30.000 TL kredi için aylık ödeme tutarı 1160 TL’dir.
  • 36 ay vadeli 50.000 TL ikinci el taşıt kredisi için aylık ödeyeceğiniz rakam 1933 TL’dir.

Koç Finans İletişim

Müşteri hizmetleri numarası: 0216 556 03 03

E posta: info@kocfinans.com.tr

Kategori: Kredi Kullanma
Yazar: Tarih: 3 Kasım 2016 - 6:16:56

Benzer Konular

Yukarı Çık