Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

KOÇ Finans 120 Vadeli Konut Kredisi

KOÇ Finans 120 vadeli konut kredisi başvuru şartları nelerdir? Hepimizin bir şekilde hayallerinde ev sahibi olmak vardır. Kimimiz kutu gibi olsun ama benim olsun, kimimizde olmuşken en iyisi olsun deriz. Ama bu hayallerimize kavuşmak için maddi durumun elvermesi lazım. Günlük yaşamın zorluklarından kenara ayrılan birikim ile bu ne kadar olabilir değil mi? Mortgage kelimesi hayatımıza girdiğinden beri ev sahibi olma hayallerine kavuşan çok fazla insan var. Bununla beraber hemen her sokakta yada her boş bulunan arazide inşaatların başladığını görmüşüzdür.

Koç Finans Konut Kredisi Hesaplama

koç finans kredi hesaplama

koç finans kredi hesaplama

Bankaların sunduğu konut kredilerini hepimiz biliyoruz banka şubesine sıkça gidilir, evraklar hazırlanır, eksper beklenir. Ancak Koç Finans’ın sunduğu hizmet ile şubeye gitmeden konut kredisine başvurabiliyorsunuz. Konut kredisine Koç Finans’ın internet sitesinden bulunan online başvuru bölümünden bilgilerinizi girerek yada 0216 550 03 03 no lu müşteri hizmetlerini arayarak başvuruda bulunabiliyorsunuz.

KOÇ Finans Kredi Faiz Oranları

120 ay vadeye kadar konut kredisi sunan Koç finans evin eksper değerinin % 75’ine kadar krediyi kullandırabiliyor. Konut kredisinde sahip olacağınız evin ipoteği yeterlidir, gerekli gördüğü durumlarda kefil isteyebilir.

Ödeme planını bile size bırakarak ister sabit, ister ara ödemeli, ister artan ödemeli, isterseniz de esnek ödemeli sunarak % 1,22 faizle konut sahibi olmanıza imkan sağlıyor.

Kategori: Kredi Kullanma
Yazar: Tarih: 27 Mart 2016 - 9:35:08

Benzer Konular

Yukarı Çık