Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Kia Kredi Başvurusu

Kia modellerinin genel olarak kampanyalar içermesi Kasım ayında da devam etmektedir. Bu sayede Kia binek ve ticari araçlarına hızlı bir şekilde sahip olabilirsiniz. Kia modelleri ve kredileri özel ürünler ile bütün Kia galerilerinde müşterilerine beklemektedir.

KİA KREDİ HESAPLAMA

Kia kredilerini de Kia internet sitesi üzerinden hesaplayabilirsiniz. İnternet üzerinden hesaplanan krediler oldukça faydalıdır. Bu sayede bütçenizi zorlamadan ödeme planlarını görebilir ve bu şekilde bir ödeme imkanına sahip olabilirsiniz. Ödeme imkanlarının esnek bir şekilde düzenlenmesi için Kia galerine gelmeniz yeterlidir. Kia kredileri ile birlikte araçlarınızın bakımlarını 1 yıl boyunca ücretsiz bir şekilde yapmak mümkün olmaktadır. En yeni Kia araçlarını 0 km olarak en uygun ödeme planlarının içerisinde alabilmek için en yakın Kia şubelerinden kredi görüşmeleri yapabilirsiniz. Kia banka kredilerinin yanında kendi hizmetleri ile de finans desteği sağlamaktadır. Bu finans desteğinden yararlanabilmek için beğendiğiniz Kia modelinin ürün miktarını belirlemeniz yeterlidir.

KİA KREDİ KAMPANYALARI

Kia kredileri içerisinde şu anda en çok tercih edileni yenilenen Kia Sportage üzerinden yapılıyor. Bu aracı 72.000 TL’den başlayan fiyatlar ile alabilirsiniz. Kasım ayı boyunca alınan Kia Sportage’ler indirimler sayesinde 63.500’e kadar düşebilmektedir. Bağımsız süspansiyon ve üstün güvenlik yöntemleri sayesinde tekerlerin üzerinde kendi kontrolünü sağlayan bu araç ile birlikte her türlü imkandan yararlanabilirsiniz. Bununla birlikte kredinin miktarına göre 36 aydan 48 aya kadar çıkan vade seçeneklerini de kullanabilirsiniz. En uygun kredi ve ödeme seçeneklerinden yararlanabilmek için Kia modelleri kredi danışmanları ile birlikte müşterilerine sunulmaktadır.

Kia Kredi

Kia Kredi

 

Kredi danışmanlığı ile birlikte bankalardan alınan taşıt kredilerinden çok daha uygun fiyatlara Kia modellerine sahip olmak mümkündür. Bireysel binek araçların dışında ticari araçlar da Kia’da bulunmaktadır. Ticarette söz sahibi olabilmek için ve kaliteli araç konforundan yararlanabilmek için Kia modellerini tercih edebilirsiniz. Kia modellerinin düşük faiz oranları ile birlikte müşterilerine sunulması Kasım ayından yeni yıla kadar devam edecektir. Bu sayede ürünlerin en önemlisini görebilir ve diğer yandan Kia modellerini test sürüşleri ile görebilirisiniz. Bu modeller aynı zamanda 2015 olarak da güncellenmiştir.

Kategori: Diğer, Kredi Kullanma
Yazar: Tarih: 17 Kasım 2015 - 2:04:42

Benzer Konular

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. Serap evren dedi ki:

    Şartlarınızı öğrenebilirmiyim araba satışı için

Yukarı Çık