Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Kefilsiz Cepten Smsle Kredi

Artık neredeyse bütün bankalar sms ile kredi başvurusu yapmaya olanak sağlıyorlar. Önceleri sadece banka şubelerine giderek yapabildiğimiz kredi başvurularını artık oturduğumuz yerden cep telefonumuzun mesaj kısmı ile yapabiliyoruz.

Bu sayede hem zamandan tasarruf etmiş, hem de daha hızlı başvuru yapmış oluyoruz. Bunun dışında, yine bütün bankalar birbiri ile rekabet içinde oldukları için yaptıkları kampanyalar ile müşterileri kendilerine çekmeyi başarıyorlar.

Bunlardan en önemlisi ise kefil olup, kefilsiz cepten smsle kredi imkanı sunan bankalar en çok tercih edilenler oluyor. Malumunuz önceleri bankadan kredi alabilmek için kefil arayışına çıkılıyordu. Bankaya kefil göstermeden hizmet almak ne mümkün? Ancak, artık gelişen teknoloji ile birlikte bu tarz sıkıntılarda ortadan kalkmaya başladı.

Bankaya kefil göstermeden kredi alabilmenin pek çok yolu var. Eğer bankaya borcunuz yoksa,kredi puanınız yüksekse, belli bir geliriniz veya gayrimenkulunüz varsa şansınız oldukça yüksek.

Kefilsiz kredi alabilmek için bu şartların hepsine yada birkaçına sahip olmanız yeterli olacaktır. Eğer kredi başvurunuzu banka şubesine giderek yada başka yöntem ile değilde sms ile yapmak istiyorsanız o da kolay.

Finansbank Sms ile Kredi Başvurusu

 

Kredi almak istediğiniz bankanın web sitesine giderek sms ile kredi başvurusu ile ilgili neler yapılmasını gerektiğini bulursanız işiniz birkaç dakikayı geçmeyecektir.

Kategori: Finansbank
Yazar: Tarih: 16 Kasım 2015 - 5:53:06

Benzer Konular

Yukarı Çık