Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Kanada Dolarına Yatırım Yapmak Mantıklı mı?

Yatırım yapacaksak eğer kanada doları üstüne yatırım yapmalıyız çünkü % 100 daha kazançlı oluruz. Petrol arttıkça doların seviyesi de artar. Eğer dolar ucuzken alırsak dolar çıktığı zaman yüksek fiyatta bozdurabiliriz. Kanada dolarının fiyatı düşse bile kazançlıyız. Dövize yatırım yapmalıyız sonunda biz kazançlı çıkabiliriz. Eğer kanada doları normal fiyatı 2,1890 TL den almak. Daha sonra  -0,40 % iken alırsak yükseldiğinde bozdurduğunuzda daha yüksek mebla elimize geçer.

Günümüzde yatırım yapmak konusunda bizler çok başarılıyız. Eskisi gibi düşünmüyoruz. Bilinçliyiz ve piyasayı yakînen takip etmemiz gerekiyor. Döviz alırken ne yapacağımızı iyi bilmemiz lazım. Kanada dolarının verilerini iyi bilmemiz ve kontrol etmemiz lazım. Kanada doları sabit kurda olduğu için kazanma şansı büyüktür, daha çok olanakları vardır. Günü zamanı gelince alım – satımı doğru zamanda gerçekleştirmemiz lazım.

kanada doları

kanada doları

Kanada dolarına yatırım yapmak mantıklı mı? Evet yatırımı kanada doları üstünden yapmak çok mantıklı. Şuan hiç kimsenin kullanmadığı ve bilmediği bir para birimidir. Kanada doları iyi bir seçenek. Kanada doları önemli bir yere sahiptir. Kanada dolarının sahip olduğu kudretli yükseliş yatırımcılarında yüzünü güldürüyor. Ve doların yükselişi yatırımcıları neye yatırım yapması konusunda fikir veriyor. Kanada adını duyurmuş bir ülkedir.

Kanada da petrol üretimi alım satım ve ihracaat yapan bir ülke olduğundan doları da bunlara endekslidir. Tek yapmamız gereken şey döviz bürosuna gidip kanada doları almak ve borsalardan ya da ekonomistleri takip etmektir. Düştüğü zaman aldığımızda yükseldiğinde daha avantajlı oluyoruz. Çünkü sattığımız zaman daha çok yararını görüyoruz.

Sadece yazarımızın görüşüdür. Yatırım tavsiyesi değildir.

Kategori: Soru - Cevap
Yazar: Tarih: 4 Mart 2016 - 8:55:04

Benzer Konular

Yukarı Çık