Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Kadınlara Özel Kredi Kartı; TEB She Card

Taraftarlara özel kredi kartı olur da alışveriş yapmayı seven kadınlara özel kredi kartı olmaz mı? Türkiye Ekonomi Bankası’nın kadınlar için tasarladığı, özel avantajları ve kampanyaları ile kadınların en çok kart kullandığı sektörlerde birçok indirim fırsatı sunan TEB She Card, kadınları özel ve ayrıcalıklı bir dünyaya davet ediyor. Kadınlar, alışveriş yaptıkça, para harcadıkça mutlu olan varlıklar. Durum böyle olunca kadınlara özel bir kredi kartının olması çok da şaşırtıcı bir durum değil. Peki, TEB She Card’ın avantajlı dünyasında neler var? Bu kartın başvurusu nasıl ve nereden yapılır? Birçok sektörde kadınlara indirim fırsatı ve kampanyalar sunan bu kredi kartı, yalnızca kadınların kullanımına uygundur.

TEB She Card Başvuru 

“Kadınlara özel kredi kartı” sloganı ile kadınlara birçok sektörde indirim ve kampanyalar sunan bu kredi kartına başvurunuzu; bankanın şubelerinden, internetten ya da SMS ile yapabilirsiniz.

-İnternetten başvuru için TEB Bonus/ TEB Bonus Card’lar/ TEB She Card adımlarını takip ederek     karşınıza çıkan sayfada “Hemen Başvurun” bağlantısını tıklayarak başvuru formunu doldurun ve kredi kartı başvurunuzu gerçekleştirin.

– SMS ile Başvuru için; SHE yazıp 4466’ya mesaj atıp başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

TEB She Card Kampanyaları 

TEB She Card’ınız varsa, bu kartla kendinizi şımartmak sizin elinizde. Özel avantajlar, indirim ve kampanyalar ile ayrıcalıklı bir karta sahip olun.

  • %5 Ekstra Bonus Kampanyası: 100 TL ve üzeri yapacağınız alışverişler için %5 ekstra bonus kazandıran TEB She Card ile tüm giyim ve kozmetik harcamalarınız için bu fırsattan yararlanabilirsiniz. Bir kadın daha ne ister!
  • Bakımlı Olmak İçin 3 Taksit: Bakımlı bir kadın olmak zor zanaat. Kuaför masrafları, bakım masrafları, rahatlatıcı bir masaj derken tüm bu bakım masraflarını peşin olarak karşılamak çoğu zaman zor olabiliyor. Kadınların halinden anlayan TEB She Card; kuaför, cilt bakımı ve masaj harcamalarınızda 3 taksit fırsatı ile ödemelerinizi azar azar yapmanızı sağlıyor.
  • Sağlık İçin 3 Taksit: Sağlık için yapacağınız tüm harcamalarda TEB She Card’ınızla 3 taksit fırsatından yararlanabilirsiniz. Bu fırsattan yararlanabilmeniz için cep telefonunuzdan Sağlık (boşluk) kredi kartının son 4 hanesini 4616’ya mesaj atın, bu kampanyadan yararlanmaya başlayın.
  • Seyahatler Daha Avantajlı: Yıl boyunca kartınızı kullanarak yaptığınız alışverişlerden kullandığınız bonusları, yapacağınız seyahatlerde kullanabilirsiniz. Uçak bileti ödemelerinizi TEB She Card ile yaparak harcamalarınızı taksitlendirme şansınız da var.

Ücretsiz Hizmetler 

TEB She Card’ın ayrıcalıklı dünyasında, yukarıda saydığımız kampanyalara ek olarak; haftanın her günü ücretsiz olarak çilingir, camcı, çekici hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz.

Kategori: Kredi Kartları, TEB Bankası
Yazar: Tarih: 14 Kasım 2016 - 11:41:50

Benzer Konular

Yukarı Çık