Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Kadınlar Gününe Özel Kredi

“8 Mart Dünya Kadınlar Günü” yada “Dünya Emekçi Kadınlar Günü” her yıl 8 Mart’ta kutlanır.Birleşmiş Milletler tarafından da tanımlanmış uluslar arası bir gündür.

Bankalarda Kadınlara özel hazırladıkları kredi paketleriyle kadın müşterilerine bu güne özel fırsatlar sunmaktalar. Kimi banka ihtiyaç kredisi vererek ihtiyaçlarınıza çözüm üretirken kimi bankada kadın girişimcileri destekleyen özel girişimci kredileriyle ihtiyaçlarınızı karşılıyorlar.

Bunlardan avantajlı olan birkaç tanesi hakkında size bilgi vereceğim:

Akbank Kadınlar Günü Kampanyası: Kredi sadece kadın müşteriler için özel bir kredidir. 31 Mart tarihine kadar başvuru yapılabilmektedir. Mart ayı boyunca her türlü ihtiyacınıza destek olabilmek için maksimum 75.000 TL’ye kadar 36 ay vadeyle %1.05 vergi oranıyla krediniz sizin için hazır. Kredi başvurusu için şubelerle görüşebilirsiniz.

 

Finansbank Kadınlar Gününe Özel İhtiyaç Kredisi: 7-8 Mart tarihlerinde ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunun dosya masrafsız,aylık %1.39 faiz oranıyla 60 aya kadar vade seçenekleriyle ihtiyacınız olan krediye sahip olun.Tabiki bu krediye de sadece kadın müşteriler başvurabilirler.Diğer detaylı bilgiler için size en yakın Finansbank şubesine başvurabilirsiniz.

 

Garanti Bankası: Dünya Kadınlar Gününe özel ;işini büyütmek isteyen kadın girişimcilere 60 aya varan vadelerle 100.000 TL’ye kadar yüzde 0.75’den başlayan faiz oranlarıyla kredi masrafı sunuyor.

 

Vakıfbank: Kadınlar Gününe özel taşıt almak isteyen bayan müşterilerine “0 Km otomobil Kredisi” sunuyor.

 

Denizbank: Kadın girişimciler için özel olarak “Leydi KOBİ Tarifesi” sunan özel bir kredi paketi hazırladı.Uygun faiz oranı ve çok uygun faiz oranlarıyla. Şubelerden daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Kategori: Denizbank Kredi Başvurusu
Yazar: Tarih: 12 Şubat 2016 - 7:55:38

Benzer Konular

Yukarı Çık