Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Kadın Girişimcilere Kredi Veren Bankalar

Ekonomik özgürlüğe sahip olmak, kendi ayakları üzerinde durmak, yeni iş fikirleri ile iş hayatındaki yerini almak, başka kadınlara ilham vermek, aile bütçesine katkı sağlamak amacıyla  bir fikre sahip olan, bir iş fikrini gerçeğe dönüştürmek isteyen kadın girişimciler için bankaların uygun faiz oranları ile banka kredileri bulunuyor. İş sahibi olmak ve işini büyütmek isteyen kadınlara özel kredi veren bankalar, bu kredi kampanyaları ile kadınları destekliyor. İhtiyaçlarınıza yönelik hazırlanan ve son dönemde kadınların sıkça tercih ettiği bir kredi seçeneği olan kadın girişimciler için banka kredileri arasında farklı ihtiyaçlar için farklı alternatifler var. Peki, hangi bankalar yeni bir iş kurmak, bir fikrini gerçeğe dönüştürmek ya da işini geliştirmek isteyen kadınlara özel kredi seçenekleri sunuyor?

Şeker Bank 

Kadın esnafın ihtiyaçlarına yönelik kredi kampanyaları hazırlayan Şeker Bank’ta; kredi ve ticari kartı seçenekleri bulabilirsiniz. Kadın esnaf ve işletmecilerin her türlü finansman ihtiyaçlarına yönelik farklı alternatifler sunan banka; ödeme gücünüze göre esnek ödeme koşulları sağlıyor. Girişimci olmak ya da kendi iş yerini kurmak isteyen ama maddi durumlar nedeniyle bundan çekinen kadınlar için farklı kredi kampanyaları sunan Şeker Bank’ta, kredi ihtiyaçlarınıza yönelik farklı alternatifler var. Detaylı bilgi ve kadın girişimciler için kredi seçenekleri için size en yakın Şekerbank şubesine uğrayabilirsiniz.

TEB 

Girişimciyim, yeni iş sahibi olmak istiyorum diyen kadınlar için esnek ödeme koşulları ve uygun ödeme planları ile TEB’de kadınlara özel girişimci kredileri var. İş kurmak ve fikrini ticarete dönüştürmek isteyen kadınlar için 75.000 TL’ye kadar teminatsız kredi olanağı sunan TEB kadın girişimciler için kredi seçeneğinde  48 aya kadar vadelerden yararlanabilirsiniz. Bu kredi kampanyasından çalışan sayısı 250’nin altında olan firmalar yararlanabilir. Kadın girişimciliğini desteklemek ve kadınları çalışmaya teşvik etmek için hazırlanan bu kredi kampanyalarında kadınlara kredi desteği sağlanıyor.

İŞ Bankası 

Kadın girişimcilere destek olmak isteyen İş Bankası’nda da kadınlara özel kredi seçenekleri bulunuyor. Kendi işini kurmak, işini büyütmek ve ileriye götürmek isteyen kadınlar için uygun ödeme koşulları ve esnek ödeme planı ile avantajlı kredi İş Bankası’nda. Kadın İşletmelerine Finansman ve Danışmanlık Programı kapsamında kadın girişimci tanımına uygun olan, yıllık cirosu 50 milyon TL’yi aşmayan ve çalışan sayısı 250’den az olan kadınlar İş Bankası’nın kadın girişimciler için kredi kampanyalarına başvurabilirler.

Ziraat Bankası 

Kadın Girişimci Destek Paketi hazırlayan Ziraat’te, iş sahibi olmak isteyen kadınlar için özel destek kredileri var. Kadınların ticari yaşamda güçlenmesini sağlamak ve varlığını göstermek isteyen kadınlar için girişimci kredisi ile düşük faizli kredi olanaklarından yararlanabilirsiniz. Başvurularınızı Ziraat Bankası şubelerinden yapabilirsiniz.

Garanti Bankası 

İş hayatında yerini almak isteyen kadınlar için esnek ödeme seçenekleri ve uygun ödeme koşulları ile girişimci kredisi Garanti’de. Türkiye ekonomisine katkı sağlayan kadınlara özel kadın girişimciler için kredi kampanyası ile 60 aya varan vade seçenekleri ile kadınlara özel faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. Ayrıca işyeri alımları için başvuracağınız işyeri kredisinde 96 aya kadar vade seçeneği bulunuyor.

Kategori: Kredi Kullanma
Yazar: Tarih: 23 Kasım 2016 - 2:58:30

Benzer Konular

Yukarı Çık