Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

İzmirde Borç Verenler

İzmir’de borç verenler kimlerdir, nasıl ulaşabilirsiniz? Bu sorularınızın yanıtlarını yazımızın içerisinde bulabilirsiniz. Bankalardan kredi alamadığınızda, acil nakite ihtiyaç duyduğunuzda, senetle karşılığında borç para verenler ile çalışmayı düşünebilirsiniz. Senetle para veren kimseler İzmir başta olmak üzere, pek çok şehirde, ihtiyacı olanlara yardımcı oluyorlar. Bankaların bile size güvenerek, kredi vermediği dönemde, biraz daha yüksek faiz uygulayarak, bu zır durumunuzda size yardımcı olmayı hedefliyorlar.

 

izmir

izmir

İzmir’de borç verenler maalesef ki her talep edene yardımcı olamıyorlar. Bunun nedeni, bu kadar kapsamlı bir alışveriş için, bankalar kadar sermayeye ihtiyaç duyulması. Maalesef ki küçük çaplı işletmelerin bu kadar yüksek meblağlarda, kişilere yardımcı olabilmesi neredeyse imkansız. Bu yüzden İzmir’de borç verenler ile çalışmak istiyorsanız, öncelikle borcunuzu zamanında ödeyebileceğinizden emin olmalısınız. Senetle borç veren para kimseler daha fazla kişiye yardımcı olabilmesi için, borç verdikleri kişilerin bu konuda sözlerinde durmaları gerekir.

Alınan borç zamanında ödenmediği takdirde, bu gerekçe ile, alacaklarının tahsili için, yasal haciz yoluna zaman kaybetmeden başvuruyorlar. Bunun yanı sıra, ödemelerinizin düzenle olacağından eminseniz, bu kişilerin değerlendirmelerine girmek isterseniz, yazımınızın altındaki yorum bölümüne iletişim bilgilerinizi ve talep ettiğiniz tutarı yazmanız yeterli olacaktır.

Kategori: Borç Sorgulama
Yazar: Tarih: 12 Ocak 2016 - 1:27:47

Benzer Konular

Yazıya Yapılan Yorumlar

 1. Şaziye.sicakbas dedi ki:

  İzmir70.000₺ye ihtiyacım var aylık 1750 tl odiydbilirim bilirim acil cevap

 2. Ercan dedi ki:

  İzmir’de tekel bayi işletmecisiyim kredi puanım fazlaca başvuru yapmaktan epey düştü 50 bin tl ye ihtiyacım var çok acil 36 ay vadeli 2000 taksitli senetle kredi imkanı sunabilecek varsa yardımcı olabilir misiniz?

 3. zafer dedi ki:

  İzmir’de devlet memuruyum senetle 30.000 TL nakit arıyorum belgeli 6000 tl gelirim var

 4. ayhan dedi ki:

  Kosgeb hibe desteği kullanabilmem için acil 8000 tl için lutfen bilgi verin

 5. Emek dedi ki:

  Cevabınızı ne kadar zaman içinde veriyorsunuz görüşme talebimize

Yukarı Çık