Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

İşcep Mobil Şube İşlemleri-İşcep Yükle

İşcep ile birlikte İş Bankası’na gerek kalmadan bütün bankacılık işlemlerinizi tek tuşla yapabilirsiniz. Türkiye’nin en yenilikçi bankalarından birisi olan İş Bankası ülkeye mobil uygulamasını getiren bankaların başında gelmektedir. Mobil bankacılık çağın bir anlamda gerekliliği olmuştur. Hızlı bir şekilde geçen zaman içerisinde her zaman bankacılık işlemlerine ayak uydurmak veya zaman ayırmak mümkün olmayabilir.

işcep yükle

işcep yükle

Bu gibi durumlarda devreye mobil bankacılık girmektedir. İş cep de Türkiye’nin en eski ve en gelişmiş mobil bankacılık uygulamaları arasındadır. İşcep sayesinde bankacılık işlemlerinizin her birisini tek bir tuş ile yapabilirsiniz. İlk olarak İş Bankası hesabına sahip olmalı ve sonra cep telefonunuza Google Play Store üzerinden ücretsiz bir şekilde İşcep uygulamasını indirmeniz gerekmektedir.

İşcep uygulamasını indirdikten sonra kişisel şifrenizi belirtilen kurallar çerçevesinde oluşturduktan sonra bütün İş Bankası işlemlerinizi İşcep uygulaması üzerinden yapmaya başlayabilirsiniz. İşcep mobil uygulamaları içerisinde havale veya eft işlemlerini günün her anında yapabilirsiniz. Diğer yandan bu uygulama ile birlikte kredi başvurusunda bulunabilir 15 bin TL’ye kadar anında kredinizi hemen alabilirsiniz.

İşcep mobil uygulamaları ile vadeli veya vadesiz hesaplarınızdaki son durumu takip edebilirsiniz. Bununla birlikte hesaplar arasında para aktarımı yapabilir veya kredi kartı borçlarınızı da ödeyebilirsiniz.

İşcep müşterilerine güvenli olarak şifre kontrolü de yapmaktadır. Üç ayda bir yenilenen periyodik şifre yenileme işlemleri sayesinde güvenliğiniz kontrol altına alınmaktadır. Ayrıca şüpheli işlemlerde banka hemen sizle iletişime geçerek işlemin doğruluğunu teyit etmektedir.

İşcep uygulamasını android veya IOS işletim sistemli akıllı telefonlarınıza indirebilirsiniz. Buradaki vadeli veya vadesiz hesabınız üzerinden kendinize para gönderebilir ve kartsız işlemler menüsünden bankamatikten günün her anında para çekebilirsiniz. İnternet bankacılığı ve mobil bankacılık son dönemlerde büyük önem kazanmıştır. Bankalar da bu bilinçli güvenlik altyapısını geliştirmiştir. İşcep şubesi ile yaptığınız işlemleri İş Bankası internet şubesi üzerinden de kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Genel işlemlerin yapıldığı bu süreçte, fatura ödemelerinizi otomatik ödeme talimatı vererek düzene koyabilirsiniz. Ayrıca bu uygulamayı indiren herkese bütün  İş Bankası kredi kampanyaları cep telefonlarınıza mesaj olarak bildirilmektedir.

Kategori: İş Bankası
Yazar: Tarih: 21 Şubat 2016 - 8:43:18

Benzer Konular

Yukarı Çık