Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

İş Yeri Açmak İçin Hangi Bankadan Kredi Almalıyım

Artık kendi işinizi kurmaya karar vermediniz fakat sermaye açısından eksikleriniz mi var, bu durumu yaşayanlar arasında yer alıyorsanız iş yeri açmak için banka kredisi alabilirsiniz. İş yeri açmak için hangi bankadan kredi almalıyım diyorsanız size birkaç örnek sunmak ve sorunuza cevap bulmak istiyoruz.

İş Yeri Kredisi Veren Bankalar

Finansbank KOBİ desteklerinden iş yeri açma kredisi alabilirsiniz. Kredi vade oranları minimum 3 ay maksimum da 36 ay olarak belirlenmiştir. En az 25 bin en fazla ise 150 bin TL kredinizi başvuru yaparak alabilirsiniz.

Finansbank’ın yanı sıra Ziraat bankası da özellikle tarım ve hayvancılık alanında iş kurmak isteyenlere destek sunmadır. Yapı kredi bankası; İş projenizi oluşturun sunun ve parasal desteğinizi kredinizi sizlere versin. Garanti bankası da iş yeri açmak için kredi sunan bankalar arasında yer almaktadır.

İş yeri açmak için hangi bankadan kredi almalıyım diyorsanız üst metinde cevap olarak banka isimlerini vererek sizlere sıraladık. En yakın şubeye giderek başvurularınızı yapabilirsiniz.

Kategori: Finansbank, Ziraat Bank Kredi Başvurusu
Yazar: Tarih: 19 Aralık 2015 - 9:23:18

Benzer Konular

Yukarı Çık