Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

İş Bankası Taksit Erteleme

Kredi kartları hayatımızın her alanında kullanmaktayız. Gıdada, giyimde, mobilyada, beyaz eşyada, nakit para çekimlerimiz de, hatta faturalarımızı ödemekte kullanmaktayız. Cebimizde nakit para taşımıyoruz. Bir tane bile değil, bir kaç tane kredi kartımız var, birinin limiti biterse, diğerini kullanırız diye. Hatta bazen o kadar kendimizi kaybediyoruz ki, ay sonu geldiği zaman kredi kartı ekstrasını görünce, nasıl ödeyeceğimizi düşünürüz. Hatta keşke bu ay ödemesem mi diye düşünürüz.  Ama yapılacak bir şey yok her ay ödemek zorundayız. Eğer ödemeyecek duruma gelmek istemiyorsak da ay içinde harcamalarımızı ay sonunda bizi sıkıntıya düşürmeyecek kadar yapmamız gerektiğini bilmeliyiz. Ya da diğer kredi kartlarından daha avantajlı bir kredi kartı kullanmak zorundayız. Nasıl avantajlı kart diyorsanız? Mesela, kredi kartımızla 100 TL veya daha yüksek bir ödeme yaptık. Bu ödememizi ya 3 taksite böldürmek istiyoruz, yada 3 ay ertelemek istiyoruz. Böyle bir şey mümkün mü?

maximum kart

maximum kart

Evet mümkün. İş Bankası’nın Maximum kartı ile yapacağınız alışverişlerde ister 3 taksite bölebiliyorsunuz ya da 3 erteleme yapabilirsiniz. Hem de ufak bir faiz oranıyla. Yüksek bir harcama yaptığınız bir ay erteme yaparak diğer aylarda daha rahat ödeme planınızı oluşturabilirsiniz. Veya yüksek limitli bir alışveriş yaptınız, üç taksitte bölebilir ve daha küçük taksitlerle ödeyebilirsiniz. Yani kullanmış olduğunuz kredi kartının avantajları çok önemli. Ayrıca Maximum kartının daha bir çok özellikleri var.

Maximum Kart Anlaşmalı Yerler

Maximum kart anlaşmalı bir çok yerden yapacağınız alışverişleriniz de para puan kazanma şansınız var. Biriktirdiğiniz para puanlarınızı dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz. Yada para millerinizi biriktirerek de uçak bileti harcamalarınız da  kullanabilirsiniz. Yani harcarken kazanacağınız bir kart. Maximum kart başvurusunda bulunmak istiyorsanız, size en yakın bir İş Bankasından bulunabilir yada İş Bankası web sitesinden direk başvurabilirsiniz. Anında iletişim bilgilerinize anında başvuru sonucunuz gelecektir. Onaylanan kredi kartınızı ayrıca yine İş Bankası sitesinden başvuru kargo durumum dan öğrenebilirsiniz. Maximum kart la ilgili merak ettiğiniz sorularınızı da 0850 724 07 24 numaralı müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsiniz.

Kategori: İş Bankası, Kredi Kartları
Yazar: Tarih: 10 Nisan 2016 - 9:20:33

Benzer Konular

Yukarı Çık