Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

İş Bankası Staj Başvurusu

İş Bankası binlerce gence staj imkanı sağlayarak bu kişilere en doğru bankacılık anlayışını ve eğitimini vermeyi amaçlamaktadır. İş Bankası’nda staj yaparak öz geçmişinizde sağlam bir adım atabilirsiniz. İş Bankası’nda meslek liseleri ve üniversitelerin ilgili bölüm öğrencileri staj yapabilmektedir. Meslek liselerinin ilgili bölümlerinde okuyan son sınıf öğrenciler İş Bankası şubelerinde küçük bir görevde de olsa bulunabilir. Bu sayede gördükleri eğitimlerin pratik olarak uygulanmasını sağlar.

İş Bankası içerisindeki düzenin ve meslek ahlakının nasıl olduğu hakkında bilgi sahibi olurlar. Bunun dışında üniversitelerin iktisat fakülteleri, bankacılık ve sigortacılık meslek yüksek okulu mezunları veya son sınıf öğrencileri de İş Bankası şubelerinde staj yapabilmektedir.

İş Bankası staj imkanlarından yararlanmak isteyen kişilerin İş Bankası insan kaynaklarına başvuruda bulunması veya İş Bankası şubelerine gelmesi gerekir. Eğitim dönemi dışında İş Bankası personel almak amaçlı da stajyer aramaktadır. Bu ilanlara iş başvuru sitelerinden ulaşılabilir. İş Bankası’nda staj yapan ve beğenilen kişiler ile sözleşme imzalanarak yeni bir kariyere adım atılması sağlanır.

Kategori: İş Bankası, Personel Alımı Yapan Bankalar
Yazar: Tarih: 22 Mart 2016 - 12:25:40

Benzer Konular

Yukarı Çık