Kredi Notu Öğrenme Sorgulama


İş Bankası Ramazan Bayramı Kredisi 2015

Ülkemizde faaliyet gösteren ve en köklü bankalardan biri olan İş Bankası Ramazan Bayramı kredisi 2015 yılında da tüketicileri mutlu ediyor. Her yıl bayrama özel kredi imkanı sunan İş Bankası,2015 yılında da kampanyasına devam ediyor.

Her zaman müşterilerinin ihtiyaçlarını baz alarak kampanyalar düzenleyen İş Bankası, uygun faiz oranları ve vadelerle müşterilerini memnun ediyor. Bayram kredileri arasında en geniş avantajlı olan İş Bankası,herbütçeye uygun olarak Bayram kredisi imkanı tanıyor. Siz de acil nakit ihtiyacınızı İş Bankası’ndan karşılayabilirsiniz.

İş Bankası birçok seçenek sunarak standart bayram kredisinin yanı sıra, 1.23 ile 1.26 arasında olmak üzere faiz belirlenmiş olup, 1.26 faiz karşılığında masraf ödemeden kredi alabilir, yada 1,23 faiz oranı ile krediden yararlanabilirsiniz.

Bu seçeneklerin dışında kamu çalışanları içinde kredi imkanı sunan İş bankası, 1,15 faiz oranı ile kamu çalışanlarına kredi veriyor. Ayrıca, emekliler için de bütün tutar ve vade imkanları ile 1.12 faiz oranı belirleyen İş Bankası, geniş kapsamlı kredi imkanları ile sizleri de şubelerine bekliyor. 22 Temmuz 2015 tarihine kadar 50 Bin TL kredi tutarı ve 36 aya kadar vade imkanı ile kredi başvurularını kabul edecek.

Bizlere Soru SORUN, En Kısa Sürede Cevap Alın ! Soru Sormanız için Soru-Cevap bölümünü ziyaret edin.
Uzmana soru
sor
Kategori: İş Bankası Kredi Başvurusu
Yazar: Tarih: 21 Temmuz 2015 - 12:27:50

Benzer Konular

Yukarı Çık