Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

İş Bankası Maxipuan Öğrenme

İş Bankası adını bilmeyenimiz yok değil mi? Onu büyük ve değerli kılan en büyük unsur “Türkiye Cumhuriyeti’nin ilk milli bankası” Mustafa Kemal Atatürk’ün bir nevi bize emanetidir. İlk banka olmasına rağmen elbette çağımıza ayak uydurdu ve birçok ilke imza attı mesela elektronik bankacılığın temellerini attı. Avrupa ve Kıbrıs’ta şube açan ilk türk bankası oldu.

İnternet bankacılığını ve telefonumuzda kullandığımız bankacılık kolaylığını ilk İş Bankası sağladı. Bununla da yetinmeyip çok güzel proje ve reklamlara imza attı ve slogan haline geldi, bilmeyen var mıdır “hayat maximumda”…

İş Bankasının bu kredi kartıyla alışverişinizi yapabiliyorsunuz üstelik alışveriş yaptığınız yerin belirlediği ölçüde maxipuan kazanıyorsunuz ve bunları dilediğiniz zaman para yerine kullanabiliyorsunuz. Puanınızın ne kadar olduğunu öğrenmek istiyorsanız bunu öncelikle kredi kartı ekstrenizden öğrenebilirsiniz.

İş Bankası Maxipuan Hesabıma Yüklenmedi

İnternet şubesi ve telefon bankacılığındanda öğrenebilirsiniz ancak dışardayken yada alışveriş sırasında öğrenmek isterseniz bunu pos cihazlarından öğrenebiliyorsunuz ve sorgulamadan sonra puanlarınızı hemen kullanabiliyorsunuz.

Kategori: İş Bankası
Yazar: Tarih: 5 Mart 2016 - 9:07:13

Benzer Konular

Yukarı Çık