Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

İş Bankası Maximum Kart Sevgililer Gününe Özel Kampanya

İş Bankası Maximum kart, sevgililer günü için birbirinden özel kampanyalar hazırlamıştır. Bu kampanyalardan yararlanmak isteyen kişilerin tek yapması gereken katılmak istedikleri kampanyanın katılım koşullarına uygun olarak belirlenen numaralara kısa mesaj göndermektir.

İş Bankası Maximum kart ile birlikte 9-14 Şubat tarihleri arasında akaryakıt ve market alışverişleri hariç her 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde gün içerisinde 10 toplamda 60 TL’lik hediye puan kazanabilirsiniz. Bu puanlarınız isterseniz biriktirebilir isterseniz de anında harcayabilirsiniz. İş Bankası Maximum kart ile birlikte kozmetik, optik, saat, giyim ve hediyelik eşya alışverişlerinizde bu fırsatlardan yararlanma şansına sahip olabilirsiniz.

Üstelik bu kampanyaya katılmak için sadece “KAZAN” yazmanız, bir boşluk bırakıp Maximum Kart’ınızın son 6 hanesi ile birlikte 4402’ye SMS göndermeniz yeterli olmaktadır. İş Bankası Maximum kart ile aynı zamanda günün ilk seanslarında alacağınız sinema biletlerinde de özel indirimler kazanabilirsiniz. Böylece sevdiklerinizle birlikte oldukça mutlu bir sevgililer günü geçirebilir ve bu günün özel kılabilirsiniz.

Kategori: İş Bankası
Yazar: Tarih: 13 Şubat 2016 - 2:46:26

Benzer Konular

Yukarı Çık