Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

İş Bankası Maximum Kart Anneler Günü Kampanyası

İş Bankası, anneleri unutmadı! Anneler gününe sayılı günler kala, İş Bankası Maximum kredi kartı ile siz de annenize en sevdiği hediyelerden birisini alabilirsiniz. İş Bankası Maximum Kart, avantajlarla dolu dünyasında Türkiye genelinde 250 bini aşkın noktada anlaşmalı durumda. İş Bankası Maximum Kart da genel olarak bütün alanlarda kullanıcılarına özel imkanlar sunuyor. Bu sayede siz de hayallerinizi gerçekleştirebilir ve sevdiklerinize istediği hediyeler uygun taksit seçenekleri ile alabilirsiniz.

İş Bankası Maximum Kart, Anneler Günü Kampanyası içerisinde 1 Mayıs – 15 Mayıs 2015 tarihleri arasında Maximum Kart ile tek seferde ve farklı günlerde yapılacak olan 75 TL ve üzeri üçüncü alışverişe 25 TL MaxiPuan’ı anında hediye olarak verilmektedir. Buna ek olarak 100 TL ve üzeri 2 veya 5 taksitli alışverişlerinize de ek olarak 4 taksit fırsatı İş Bankası Maximum Kart tarafından verilmektedir.

maximum kart anneler günü kampanyası

maximum kart anneler günü kampanyası

İş Bankası Maximum Kart ile birlikte her alanda avantajların sahibisiniz. Türkiye’nin en çok kazandıran kredi kartı olan İş Bankası Maximum Kart ile bu Anneler Günü çok daha avantajlı. İş Bankası Maximum Kart ile puanlarınızı biriktirebilir veya anında harcayabilirsiniz.

Kategori: İş Bankası, Kredi Kartları
Yazar: Tarih: 5 Mayıs 2016 - 11:24:30

Benzer Konular

Yukarı Çık