Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

İş Bankası Maaş Hesabı Nasıl Açılır?

İş Bankası maaş hesabı ile birlikte maaşlarınızı bankamatikler üzerinden istediğiniz zaman çekebilirsiniz. Bununla birlikte bu hesabınızı internet üzerinden veya telefon bankacılığı üzerinden kullanabilirsiniz. İş Bankası hesap numarası ile birlikte sizlere bir İş Bankası hesap kartı verilecektir. Bu kart ile birlikte İŞ Bankası güvencesiyle işlem yapabilirsiniz. Kart ile birlikte maaşınızı yurt çapında 1.300’ün üzerinde İş Bankası şubesinden masrafsız olarak çekebilirsiniz. Bununla birlikte 6.000’i aşkın Bankamatik cihazı aracılığıyla yılın 365 günü işlem yapabilirsiniz. İş Bankası hesap kartı ile günün 24 saati maaş hesabı ve diğer hesaplarınıza ulaşarak işlem yapma hakkına da sahipsiniz.

İş Bankası şubelerinden maaş hesabı açtırmak için yapmanız gereken şeyi bir İş Bankası şubesine gelmek. İş Bankası şubelerine maaş hesabı için başvuru yaptığınızda maaşınızı aldığınızdan kurumdan getireceğiniz belge ile birlikte sizlere anında hesap açtırmaktadır. Böylece maaşınızı her ay düzenli bir şekilde İş Bankası kartı ile çekme şansına sahip olabilirsiniz. Bu kartınızı bir hesap kartının yanı sıra kredi kartı olarak da kullanabilirsiniz.

İş Bankası Maaş Hesabı Açma

iş bankası maaş

iş bankası maaş hesabı

İş Bankası maaş hesabınızı açtırdığınız zaman bu kartı bankamatik, Bankamatik (+), İnternet Şubesi, 0 850 724 0 724 numaralı Telefon Şubesi, İşWap, İşCep ve İşPad hizmetleri üzerinden de kullanabilirsiniz. İş Bankası şubesiz bankacılık işlemleri sayesinde tüm bankacılık işlemlerinizi mesai saatlerine bağlı olmadan günün her anında masrafsız olarak gerçekleştirebilirsiniz. İş Bankası tarafından verilen Bankamatik kartı ile İş Bankası pos cihazlarından indirim kazanabilirsiniz. Bunun yanında standart işlemlerin yanı sıra döviz, yatırım fonu, lot altı pay senedi alım ve satımı olanaklarını değerlendirebilirsiniz. Buna ek olarak da İş Bankası maaş hesabınız ile repo gibi yatırım hesabı işlemlerini ve fatura ödemelerini yapabilirsiniz. Fatura hattınız ne olursa olsun Avea, Turkcell ve Vodafone operatörlerine ait faturasız hatlara TL yüklemesini de bu kart ile birlikte yapma hakkına sahipsiniz. İnternet bankacılığı veya bankamatikler üzerinden yaptığınız işlemler ile ilgili hesap özeti alma gibi işlemlerinizi de yapabilirsiniz.
İş Bankası maaş kartınızı açtırdıktan sonra size verilen kart ile İş Bankası Bankamatik cihazlarından müşteri numaranız altına tanımlı tüm hesaplarınıza ulaşabilirsiniz.

Kategori: İş Bankası
Yazar: Tarih: 5 Temmuz 2016 - 1:38:45

Benzer Konular

Yukarı Çık