Kredi Notu Öğrenme Sorgulama


İş Bankası Kredi Kartı Kampanyaları

Türkiye Cumhuriyeti’nin ilk ulusal bankası olan Türkiye İş Bankası,26 ağustos 1924 yılında kurulmuştur. Mustafa Kemal Atatürk’ün direktifleriyle kurulan İş Bankası, şuan dünyanın büyük bankalarından biri olmuştur. Birçok bankacılık işlemlerinin yanı sıra; yatırım, leasing, factoring alanlarında da rakiplerini arkasında bırakmıştır.

İş Bankası, verdiği bir çok hizmetin yanında kredi kartlarıyla, diğer banka kartlarından ayrıcalıklı olduğunu müşterilerine fark ettirmektedir. Her kartın kullanıcılarına özel kampanyaları vardır. İş bankası kredi kartları ve ayrıcalıkları şöyledir:

  • PRİVİA KART: Seyahat ayrıcalıkları(uçak bileti veya otel rezervasyonları), transfer ayrıcalıkları(seyahatlerinizde transfer yardımı), alışveriş ayrıcalıkları, yardım ayrıcalıkları(çilingir ya da şoför hizmetleri)
  • MAXİMUM TEMA KART: Toprağın korunması, erezyonun önlenmesi,yeşilin ve doğanın korunmasını amaçlayan TEMA VAKFI’nın büyümesi ve güçlenmesine yardımcı olmak isteyen müşterilerine özel kredi kartı.
  • MAXİMUM PREMİER KART:  İş Bankası’nın bir VİSA kartı olan premier kart ile, yurt içi ve yurt dışı anlaşmalı bütün mağazalarda puan kazandırmaktadır. Üstelik yurt dışında kur riski yaratmayan karttır.
  • İŞTE ÜNİVERSİTELİ KART: 18 yaş ve üstü bütün eğitim görenlerin sahip olabileceği bir kart olup, bir çok mağaza ve iş yerinde farklı ayrıcalıkları vardır.

Bizlere Soru SORUN, En Kısa Sürede Cevap Alın ! Soru Sormanız için Soru-Cevap bölümünü ziyaret edin.
Uzmana soru
sor
Kategori: İş Bankası
Yazar: Tarih: 20 Ağustos 2015 - 1:18:54

Benzer Konular

Yukarı Çık