Kredi Notu Öğrenme Sorgulama


İş Bankası Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme

İş Bankası kredi başvuru sonucunu öğrenmek için yazımızın devamında anlatacağımız işlemleri yapabilirsiniz.

İş Bankası çok eskilere dayanan gücü, yaptığı kampanya ve yeniliklerle bugün de hala en iyi banka olma yolunda ilerlemektedir. Ayrıca Maksimum kart avantajları ile pek çok özel müşteriler edinmektedir. Siz de İş Bankası ve Maksimum kart avantajlarından yararlanabilirsiniz.

İş Bankası Maximum Kredi Kartı Başvuru Sonucu

Bankaya kredi başvurusu yapacaksanız ve bu banka İş Bankası ise bu işlemi herhangi bir İş Bankası şubesine bizzat giderek yapabilirsiniz. Ya da hiç yorulmadan evinizden veya işyerinizden telefonla iki şekilde yapabilirsiniz.

1.yol, 0850 724 0 724 nolu numarayı arayarak telefon bankacılığı aracılığı ile

2.yol ise 4402 ‘ye MAKSIMUM yazıp boşluk bırakıp TC KİMLİK NO yazıp SMS yollarak kredi başvurunuzu yaparsınız.

Peki bu başvuru sonunda kredi başvurunuzun onaylanıp onaylanmadığını merak ediyorsunuz. İş Bankası kredi başvuru sonucu öğrenme işlemi için ne yapacaksınız? Şimdi de bunu kolay ve anlaşılır bir şekilde açıklayalım.

İş Bankası’ nın resmi olan internet adresine girin ve bireysel yazan yerin üzerine gelip tıklayın. Açılan yeni sayfada “kartlar” yazan kısmı tıklayıp “hızlı kredi kartı başvurusu ” yazan sayfaya gelin. BU sayfadan hızlı kredi başvurusu da yapabilirsiniz ya da başvuru sonucunuzu tc kimlik numaranız ile giriş yaparak öğrenebilirsiniz.

İş Bankası kredi başvuru sonucu öğrenmenin bir yolu da gene bu sayfadan başvuru yaparken size verilen referans numarası ile sorgulama yapabilirsiniz.

İş Bankası kredi başvuru sonucu öğrenme işleminizi internetten değil de telefonla yapmak isterseniz no lu telefon bankacılığını arayarak ilk olarak 0′ ı tuşlayın. Ardından müşteri numaranızı ve 6 haneli telefon bankacılığı numaranızı girip kareyi tuşlayın. Sizinle ilgelenecek olan müşteri temsilcisine kredi başvurusu yaptığınıza dair bilgi verip başvuru sonucunu öğrenmek istediğinizi bildirin. Kredi başvurunuzun üzerinden en az 10 gün geçmiş ise müşteri temsilcisi size kredi başvuru sonucunu net bir şekilde bildirir. Ancak başvurunuzun üzerinden 10 gün geçmemiş ise yapmış olduğunuz İş Bankası kredi başvuru sonucu öğrenme işleminizi gerçekleştiremeyebilirsiniz.

Bizlere Soru SORUN, En Kısa Sürede Cevap Alın ! Soru Sormanız için Soru-Cevap bölümünü ziyaret edin.
Uzmana soru
sor
Kategori: İş Bankası Kredi Başvurusu
Yazar: Tarih: 23 Mayıs 2015 - 8:44:42

Benzer Konular

Yukarı Çık