Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

İş Bankası İmece kart Anlaşmalı İş yerleri

İş Bankası tarafından verilen İmece Kart; Türkiye’de  tarımsal faaliyetlerde ihtiyaç duyulan tohum, fide, gübre, zirai ilaç, mazot  yem, tarımsal ekipman gibi harcamaların finansmanı amacıyla çiftçilere ve tarım çalışanlarına verilmektedir. Bütün bir yıl boyunca toprakla birlikte ürün elde etmeye çalışan üreticilere özel avantajlar içeren bu kart sayesinde çiftçiler rahat bir nefes alabilmektedir. Tarım çalışanlarına tahsis edilen tarımsal kredinin kullanımını sağlayan bu kart ile aynı zamanda İş Bankası güvencesiyle bir bankamatik kartı olarak da kullanılabilmektedir. Bu kart sayesinde çiftçiler en zor zamanlarında destek alabilmektedir.

İş Bankası tarafından verilen İmece Kart sahiplerine birçok avantaj sağlamaktadır. İş Bankası tarafından verilen bu kart Tarımsal Kredi alınmasını çiftçilere sunar. Bunun yanı sıra İş Bankası İmece Kart ile İş Bankası İmece Kart anlaşmalı üye iş yerlerinden yapılacak tarımsal ekipmak ve girdi alışverişlerinde de  üreticilere faizsiz dönemli alışveriş imkanı sağlanmaktadır. İş Bankası’nın anlaşmalı olduğu noktalar da mazot için BP ve Petrol Ofisi gibi büyük akaryakıt şirketleridir.

İş Bankası İmece Kart Avantajları ve Özellikleri

imece kart başvurusu

imece kart başvurusu

İmece Kart’ın avantajları bunlarla da bitmiyor. İş Bankası İmece Kart sağladığı esnek vade yapısı sayesinde karta bağlı olarak yapılan tarımsal kredinin vadesinde düzenlemeler sunmaktadır. Buna göre; harcamalar hasat dönemine uygun olacak şekilde en fazla bir yıl olacak şekilde düzenleme imkanı sağlamaktadır. İş Bankası İmece Kart ile alışveriş tutarının faizsiz dönem içerisinde veya faizsiz dönemin bitiminde ödenmesi halinde faiz uygulanması da yapılmamaktadır. Böylece ödemelerini zamanında yapan çiftçilere bu hediyeden yararlanabilir. İş Bankası tarafından verilen bu destek kartı,  alışveriş tutarı konusunda kart sahibine çeşitli indirimler ve puanlar da sağlamaktadır. Bu puan avantajını her dönemde sağlayan İmece Kart anlaşmalı ve puan avantajı sağlayan üye iş yerlerinden yapılacak mazot dışındaki alışverişlerde indirimler sunmaktadır.

İş Bankası İmece Kart Başvurusu

İş Bankası İmece kart ile işlem tutarları üzerinden İmece Puan kazanma fırsatı yapılacak alışverişler sonucunda sizlerin olmaktadır. Bu harcamalar sonucunda kazanılan puanlar aynı şekilde İmece Kart anlaşmalı üye iş yerlerinde yapılacak alışverişlerde para olarak kullanılabilir. Bir diğer fırsat da İş Bankası İmece Kart ile bütün İş Bankası şubelerinden 3 ay faizsiz dönem ve hasatta geri ödeme avantajıyla Tarsim sigortasının çiftçilere yapılmasıdır.

Kategori: İş Bankası
Yazar: Tarih: 30 Mayıs 2016 - 8:10:06

Benzer Konular

Yukarı Çık