Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

İş Bankası EFT ve Havale Saatleri 2016

İş Bankası ile birlikte istediğiniz miktarda parayı başka hesaplara aktarabilirsiniz. Para aktarımlarında EFT ve havale sistemleri kullanılmaktadır. Bunun için öncelikli olarak karşı hesabın IBAN numarasını bilmeniz gerekmektedir.

IBAN numarasının bankamatikler üzerinden kullanılarak EFT veya havale için kullanılması söz konusudur. EFT saatleri 09.00 – 17.00 saatleri arasında İş Bankası para gönderme araçları ile sağlanabilmektedir.

Bu saatler dışında yapılan para transferlerinde aktarım ertesi gün gerçekleşmektedir. İş Bankası’ndan havale yapmanın saat sınırı ise yoktur. Havale yaparak istediğiniz hesaba günün her anında para gönderebilirsiniz.

İş Bankası’yla EFT ve havale yapmanın çeşitli yöntemler bulunmaktadır. Bunlar arasında mobil şube, internet bankacılığı ve bankamatikler bulunmaktadır. Mobil şube ile birlikte cep telefonunuza İş Cep’i indirebilirsiniz. İş cep sayesinde para işlemlerinizi hızlı bir şekilde cep telefonu üzerinden tek tuşla yapabilirsiniz.

İnternet bankacılığı üzerinden de belirlenen hesaplara otomatik ödeme talimatı da verebilirsiniz. Şifreniz ile birlikte hesaplarınıza aktarımda bulunarak hızlı ve güvenilir bir şekilde eft ve havale yöntemlerini kullanabilirsiniz.

Kategori: İş Bankası
Yazar: Tarih: 28 Şubat 2016 - 9:33:40

Benzer Konular

Yukarı Çık