Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

İş Bankası Bayram Özel Kredi Kartı Kampanyaları

Ramazan Bayramı’nın gelmesi ile birlikte masraflar da artmaktadır. Bu artan masraflarınızın karşılanabilmesi için de bankaların sunduğu kredi kartı avantajlarından yararlanmak gerekmektedir. İş Bankası Maximum kart için her bayram düzenlenen kampanyalar artık geleneksel hale gelmiştir. Her bayram farklı avantajlar ile kullanıcılarının karşısına çıkan İş Bankası Maximum kart, Türkiye’nin en avantajlı kredi kartı olduğunu yeniden göstermektedir. İş Bankası MAximum kredi kartı ile birlikte siz de avantajlar dünyasına adım atabilir ve işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. İş Bankası Maximum kart sayesinde siz de bu dönemlerde gerek duyduğunuz destekleri alabilirsiniz. Ramazan Bayramı 2016 için özel olarak düzenlenen bayram kampanyaları ile uzun akraba ziyaretleri artık bir masraf olarak görülmekten çıkar. Bunun yanında gıda ve diğer alanlarda yapacağınız alışverişlerde sizler de pek çok avantajın sahibi olabilirsiniz. İş Bankası Maximum kredi kartı ile birlikte hemen avantajlarınızı öğrenin, İş Bankası Maximum kredi kartı kampanyalarını bu yazımızdan öğrenebilirsiniz. İşte o süper Ramazan Bayramı kampanyaları

İş Bankası Maximum Kart’ınızla birlikte Maximum anlaşmalı TOTAL istasyonlarından Haziran ve Temmuz 2016 tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 100 TL ve üzeri 4. akaryakıt ya da otogaz alışverişinize ve buna ek olarak aynı şekilde Maximum anlaşmalı TOTAL istasyonlarında yapacağınız akaryakıt ya da otogaz alışverişlerinizde kullanmak üzere 25 TL MaxiPuan anında sizlerin olmaktadır. Bu sayede Ramazan Bayramı içersinde uzun akraba ziyaretlerinizi gerçekleştirebilir ve sevdiklerinize kavuşabilirsiniz.

İş Bankası Ramazan Bayramı kampanyası fırsatları, bununla da sınırlı değil. İş Bankası Maximum Kart’a özel olarak düzenlenen bu kampanyada Mayıs ve Haziran dönemleri arasında Markafoni’den tek seferde yapacağınız 150 TL ve üzeri ilk  alışverişinize 15 TL MaxiPuan hediye olarak sizlere verilmektedir. Diğer yandan bu fırsatla uygulaması üzerinden yapılacak kampanya başvurularında ek 5 TL MaxiPuan da ek hediye olarak verilmektedir.

Ramazan Bayramı dönemi içerisinde Maximum Kart için özel olarak düzenlenen bu kampanyada Haziran ve Temmuz 2016 tarihleri arasında Misspera’dan tek seferde yapacağınız 150 TL ve üzeri ilk  alışverişinize 15 TL MaxiPuan verilmektedir.

Kategori: Borç Sorgulama
Yazar: Tarih: 28 Mayıs 2016 - 7:56:47

Benzer Konular

Yukarı Çık