Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

İş Bankası Bayram Kredisi 2016

Bayram kredilerini artık geleneksel hale getiren İş Bankası, bu seneki Ramazan Bayramını da ihmal etmedi ve yepyeni bir kredi hazırladı. Yakın zamanda 2016 yılı için düzenlenen bayram kredisini duyurmayı planlayan İş Bankası bu seneki reklam filmlerinde Cem Yılmaz’lı seriyi devam ettirmeyi planlıyor. İş Bankası geleneksel bayram kredisi ile birlikte siz de sevdiklerinizle birlikte mutlu bir bayram geçirebilirsiniz. Diğer yandan bu kredi ile borçlarınızı kapatabilir veya gelecek dönem ki tatil zamanında kredini ile masraflarınızı karşılayabilirsiniz. Yani bu kredi sizin için hem bayram hem de tatil kredisi olarak kullanılabilir. Sizlere en güzel bayram hediyesini vermek için çalışan İş Bankası bütün sene olduğu gibi bu sene de birbirinden özel ödeme seçeneklerini içeren ve bütçenizi zorlamadan alabileceğiniz bir kredi hazırladı. İş Bankası bayram kredisine sadece  İş Bankası şubelerinden değil İş Bankası internet bankacılığı ve mobil şubesinden de başvuru yapabilirsiniz.

iş bankası ramazan bayramı kredisi

iş bankası ramazan bayramı kredisi

İş Bankası 2016 Bayram Kredisi Şartları

İş Bankası bayram kredisine başvurmadan önce kredi notunuzu gözden geçirmenizde de fayda vardır. Bildiğiniz gibi kredi notu, kredi alma kriterleri içerisinde en önemli özelliğe sahip olan bir veridir. Bu sayede son dakika sürprizlerine ihtimal vermeden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ve İş Bankası olanaklarından yararlanabilirsiniz. İş Bankası bayram kredisi almak isteyen kişilerin kredi hesaplamasını yapması da ücretsizdir.

2016 İş Bankası Bayram Kredisi Hesaplama

Kredi hesaplamaları bütün bankalar tarafından teşvik edilmektedir. Bunun nedeni de daha bilinçli bir şekilde kredi almayı sağlamaktır. Bütçe hesaplaması yapılarak alınan krediler sayesinde ilerleyen dönemlerde herhangi bir ödeme zorluğu ile karşılaşılmaz. Kredilerin her birisi kolay ödendiği zaman da kredi notunda herhangi bir aksama olmaz.

İş Bankası 36 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi

İş Bankası bayram kredisinin özelliklerine bakılacak olursa bu kredide 3 aydan başlayan ve 36 aya kadar çıkan vade seçenekleri yer alıyor. Diğer yandan kredinin faiz oranı 1,32 olarak belirlendi. Bu krediyi almak isteyen kişiler de 40 bin TL’lik üst limite kadar kredi alabiliyor. Bu sayede hayallerini gerçekleştirerek Ramazan Bayramı’nın anlamına anlam katıyor. Haziran ile Temmuz aynı arasında alınabilecek olan bu kredi hakkında şimdiden planlama yapın.

Kategori: Borç Sorgulama
Yazar: Tarih: 16 Mayıs 2016 - 7:49:48

Benzer Konular

Yukarı Çık