Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

İş Bankası Altın Fiyatları

Altın, her zaman çok önemli bir yatırım aracı olarak kabul edilmiştir. Özellikle piyasaların güvensiz olduğu zamanlarda dolar ve euro yerine altın yatırımlarını tercih etmek gerekir. Altın yatırımlarının yapılabilmesi için de belirli oranda bir birikime sahip olmanız yani bir çeyrek altından daha fazlasına sahip olmanız gerekmektedir. Ancak İş Bankası Altın hesabı sayesinde ne kadar yatırımınızın ve altınınız olursa olsun kazançlı çıkarsınız. İşlemlerinizi İş Bankası güvencesi ile güvenli ve kazançlı bir şekilde yapabilirsiniz.

İş Bankası Altın Hesabı

İş Bankası Vadesiz Altın Mevduatı ile altın birikimlerinizi çalınma ve  kaybolma riski olmadan koruyabilir ve yatırımlarınızı her zaman hesabınızda değerlendirebilirsiniz. İş Bankası Vadesiz Altın Mevduat hesapları açmak istediğiniz zaman İş Bankası İnternet Şubesi ve İş Cep kullanabilirsiniz. İş Bankası altın hesabı ile 0,01 yani 0,01 gr 995/1000 saflıkta altın ve katları şeklinde işlem yapabilirsiniz.

Bunun yanı sıra herkes için küçük tutarlar ile birikim yapma imkânına da sahip olabilirsiniz. İş Bankası sayesinde Vadesiz Altın Mevduatı’nın 100.000 TL’si Tasarruf Mevduatı Sigortasına dahil edilmektedir.

Kategori: İş Bankası
Yazar: Tarih: 11 Nisan 2016 - 8:20:48

Benzer Konular

Yukarı Çık