Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

İş Bankası 2/b Kredileri 2016

İş Bankası çeşitli kredi imkanları ile müşterilerinin hayatlarını kolaylaştıracak ürünler sunmaktadır. Bu krediler arasında 2/B kredisi avantajı da yer almaktadır. 2/B tasarısı olarak hazırlanan  6292 sayılı kanun içerisinde yer alan maddede;  satılan arazilerin hak sahipleri ile birlikte bu satışa söz konusu olan arazilere 120 aya kadar çıkabilen uzun vadelerde kredi verilebilmektedir.

Üstelik İş Bankası ile bu krediler kolay ödenebilen taksitler ödenerek kolay bir şekilde alınabilmektedir. Bu kredi içerisinde aynı zamanda pek çok kolaylık da sağlanmaktadır. İş Bankası 2/B kredisinde, peşin ödemede % 60’ a varan indirimler sağlanmaktadır. Bu indirimlerden faydalanmak isteyen kişiler İş Bankası’na gelebilir. İş Bankası’ndan bu kredileri almak isteyen kişiler, yüksek dönemsel ödemelerle birlikte bütçelerini zorlamadan kredi alabilir. Kredi, hak sahiplerine krediye konu taşınmazın ipoteği ile birlikte 2/B kredisi kullanma olanağı da sağlamaktadır.

İş Bankası 2/B Kredisi

2/B kredisinden faydalanarak arazilerine sahip olmak isteyen hak sahiplerinin İş Bankası’na başvuruda bulunması gerekmektedir. Bunun için başvuru ücretini yatırdığını belgeleyen dekont ile birlikte hak sahipliğini belgeleyen yazılı resmi tebligat metninin ve kredi için gerekli diğer temel başvuru belgelerinin İş Bankası şubelerine getirilmesi gerekmektedir.

Kategori: İş Bankası Kredi Başvurusu
Yazar: Tarih: 15 Nisan 2016 - 9:34:30

Benzer Konular

Yukarı Çık