Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

İnternet Şubesine Giriş Yapamıyorum

İnternet şubesi, modern bankacılıkta çok önemli bir yere sahiptir. Neredeyse bütün bankacılık işlemleri internet ve mobil şubeleri üzerinden yapılabilmektedir. Şubelere gitmek istemeyen veya bunun için zamanı olmayan kişiler kredi kartı borçlarını, bakiye durumlarını ve kredi başvurularını internet şubeleri üzerinden yapabilmektedir. Bankaların internet şubeleri çok gelişmiş bir güvenlik altyapısı ile korunmaktadır. Dolayısıyla bu hesaplara sadece kart sahipleri girebilmektedir. İnternet şubeleri ile birlikte kişiler aynı zamanda bir şifreye de sahip olmaktadır. Bu şifreler ile hesaplara erişim  sağlanmaktadır. İnternet şubelerine giriş yapan kişilerin ilgili bankalarından bu şifrelerini talep etmesi ve şifrelerini daha sonra banka tarafından istenen uygun kombinasyonlar ile yenilemesi de gerekmektedir. Bazı durumlarda internet şubelerine girişte sorunlar çıkabilmektedir.

internet şubesi

internet şubesi

Ziraat Bankası İnternet Şubesi

Ziraat Bankası internet şubesine giriş yapmak isteyen kişilerin banka şubelerinden kapalı bir zarf içerisinde bir şifre alması gerekmektedir. Bu şifre ile yapılan girişten sonra şifrenin yenilenmesinin ardından artık bir bir şifreye sahip olunur. Hesabınıza internet üzerinden giriş yapamıyorsanız önce şifremi unuttum bölümünü deneyebilirsiniz. Burada yeni şifreniz bankada tanımlanan mail adresi ile onaylanarak yenilenmektedir. Aksi durumda internet şubesine giriş yapamıyorsanız hemen Ziraat Bankası müşteri hizmetlerini aramanız gerekmektedir.

Garanti Bankası İnternet Şubesi

Bütün bankacılık işlemlerinizi tek tuşla yapmanızı sağlayan Garanti Bankası, internet şifreniz ile sisteme giriş yapmanızı sağlamaktadır. Garanti Bankası internet şubesine giriş yapamayan kişiler, şifre yenileme işlemleri ile birlikte hesabına hala giriş yapamayan kişiler Garanti Bankası şubelerine giderek veya arayarak işlemlerini yapabilir.

Yapı Kredi İnternet Şubesi Giriş

Yapı Kredi internet şubesinde sorun yaşayan kişilerin hemen Yapı Kredi müşteri temsilciliklerini araması gerekmektedir. Burada yapılan yönlendirmeler ile hesap bloke edilmektedir. Daha sonra şubeden alınan yeni şifre ile işlemlere kalınan yerden devam edilebilir.

İş Bankası İnternet Şubesi Girişi

İş Bankası internet şubesi şifresi ile hem İş Cep’e hem de işsbankasi.com.tr’ye giriş yapabilirsiniz. Hesabınıza ulaşamamanız durumunda günün her anında İş Bankası müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Böylece daha güvenli bir şekilde yeni hesap sahibi olabilirsiniz.

ING Bank İnternet Şubesi

ING Bank müşteri hizmetlerini arayarak internet şubesine yeni giriş yapabilirsiniz.

Kategori: Diğer, Genel
Yazar: Tarih: 15 Nisan 2016 - 8:15:57

Benzer Konular

Yukarı Çık