Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

İninal Kart Para Yükleme

Bir çok kişi kredi kartlarının yüksek limitlerinin cazibesine kapılıp, harcamalar yapar. Ama sonunda ekstrayı ödemez hale gelirler. Ya da bir çok ihtiyaçlarınızdan fedakarlık yaparak ödersiniz. İşte bunun için çoğu kişi, kredi kartlarını artık kullanmak istemiyor. Hatta kendisini kısıtlamak için bankamatik kartlarına yöneliyor. Bu çok normal, hesabınız dahilinde harcama yapmak bu devirde daha mantıklı. Ama bankamatik kartları bile almak için hesap açtırmak zorundayız ve kart parası ödemek zorundayız. Kart parası ödemek istemiyorsak banka bizden bir faturamızı otomatik ödeme talimatı vermemizi istiyor. Bir çok kişinin duymadığı başka bir karttan da bahsetmek istiyorum. Bu kartta bankamatik kartı gibi, hatta daha fazlası diyebiliriz , yükleme yapıp öyle harcama yapabiliyorsunuz.  İ

İninal kartı Migros, Mikros Jet, Merkez PTT şubeleri, Teknosa ya da www.shop.ininal.com sitesinden başvuruda bulunabilirsiniz. Peki İninal kart nerelerde kullanılır? Kredi kartlarının geçtiği her noktada kullanabilirsiniz. Hatta yurt dışında bile kullanabilirsiniz. İnternetten bir çok bankamatik kartı ile alışveriş yapamayabilirsiniz. Ama İninal kartı ile internetten istediğiniz siteden alışveriş yapabilirsiniz. En güzel tarafı hiç bir bankadan bir hesap açtırmanıza gerek yok.

ininal kart

ininal kart

İninal Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Aldığınız kartınızı, İninal com dan kartını kişiselleştir bölümüne girip bilgilerinizi girerek hesabınızı açabilirsiniz. Hesabınızı açtığınız taktirde yükleme yapabilirsiniz. Yüklemeleri İninal kartınız aldığınız, Migros, Mikros jet, Merkez PTT şubelerinde yada Teknosa’dan dolum yapabilirsiniz. Kartınıza yükleme yaptıktan sonra anında harcamalarınıza başlayabilirsiniz. Yani ne kadar yükleme yaparsanız o kadar harcama yapabilirsiniz. İnternetten 3D Secure güvenlik sisteminde de yapabilirsiniz. Her alışverişleriniz de cep telefonunuza gelen şifreyle giriş sayesinde güvenli alışveriş yapmış olacaksınız. Günümüzde internet dolandırıcılığına karşı da korunmuş olacaksınız. Şu sıralar bir çok kişinin tercih ettiği bir kart diyebilirim. İninal kart yükleme noktaları her yerde olan alışveriş merkezleri olması da büyük kolaylık. Ayrıca bir banka hesabınızda olan paranızı da, çalıştığınız bankanın online sitesinden tanımlayarak para yükleyebilir yada EFT yapabilirsiniz. Kart ücreti de o kadar az ki, aylık 1 TL dir. İninal kart ile merak ettiğiniz tüm sorularınızı 0850 885 2535 hızlı cevap servisini arayarak öğrenebilirsiniz.

Kategori: Kredi Kartları
Yazar: Tarih: 9 Nisan 2016 - 10:13:49

Benzer Konular

Yukarı Çık