Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

İninal Kart Bakiye Sorgulama

İnternet alışverişlerinizde kredi kartınızı kullanmak istemeyebilirsiniz. Bunun için bir çok kişi sanal kartlarını kullanmayı tercih ediyor. Sanal kart uygulaması bir çok bankanın vardır. Ama sanal kart sadece internette t. Yani normalde dışarıdaki mağazalarda kullanabileceğiniz bir kart değil. Kredi kartınızın limitine dahil bir sanal karttır. Ama size hem Banka hesap gerektirmeyen, hemde dışarıda hemde sanal alemde kullanabileceğiniz bir karttan bahsedeceğim.

İninal Kart Nasıl Alınır?

ininal kart

ininal kart

İninal Kart, bu kart sadece sizin yatırdığınız kadar harcayabileceğiniz bir kart. Hiç bir şekilde banka hesabı gerektirmez. Ama kredi kartının geçtiği her yerde kullanabilirsiniz. Hatta internetten oyun siteleri de dahil olmak üzere tüm alışveriş sitelerinde kolaylıkla kullanabilirsiniz.  Bu kartı PTT şubelerinden Teknosa ve Mikros marketlerden 5 TL karşılığında alabilirsiniz. Yada www.shop.ininal.com adresinden adınızı, soyadınızı ve iletişim bilgilerinizi yazarak başvuruda bulunabilirsiniz. 5 iş günü içerisinde ücretsiz olarak adresinize gelecektir. Gelen kartınızın üzerindeki numaralar ile İninal web sitesine girip, kimlik bilgilerinizi de girerek kartınızın şifresini alabilirsiniz.

İninal Kart Para Yükleme

Bu sayede İninal web sitesinde kendi sayfanızı da oluşturmuş olacaksınız. Yüklemelerinizi ister PTT ATMlerinden isterseniz de Teknosa ve Migros marketlerinden yapabilirsiniz. Yada kişisel sayfanızdan kredi kartınızı tanımlayarak dolum yapabilirsiniz. İninal kartın ücreti aylık 1 TL dir. Eğer kartınızın limitinde 1 TL dahi yoksa çekim yapmaz. Yani eksiye düşen bir kart değil. Hiçbir banka ile ilişkili olmadığı için kart yıllık aidatı da yok. En az 13 yaşında olan herkes kullanabilir. Yani çocuğunuz için de kullanabileceğiniz bir kart.

İninal Kartı Nereden Alırım?

Yanında nakit para taşımasını istemiyorsanız veya internet alışverişlerinde sizin kredi kartınızı kullanmasını istemiyorsanız İninal kart alıp çocuğunuza verebilirsiniz. İninal kart bakiyenizi yine PTT ATMlerden yada Teknosa ve Migros lardan öğrenebilirsiniz. Yada İninal web sitesindeki kişisel sayfanızdan rahatlıkla öğrenebilirsiniz. İninal kart ile ilgili tüm merak ettiğiniz sorularınızı 0850 885 2535 numaralı hızlı cevap servisinden öğrenebilirsiniz.

Kategori: Kredi Kartları
Yazar: Tarih: 5 Mayıs 2016 - 9:00:40

Benzer Konular

Yukarı Çık