Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

İninal Kart Aktif Etme

İninal kart sahibi olmanız için bir bankadan hesabınız olmasına gerek yok. Yani kredi kartı veya bankamatik kartı gibi değil. Ama kredi kartının ve bankamatik kartının yaptığınız tüm işlemleri de İninal kart ile yapabilirsiniz. Hatta daha fazlasını. Hem kredi kartları ve bankamatik kartları gibi yıllık aidat ücreti yok. Sadece aylık 1 TL karşılığında kullanabilirsiniz. Kartınızda limit yoksa o 1 TL dahi kesilmiyor. Yani kart eksiye hiçbir zaman düşmez. Ne kadar yüklerseniz o kadar harcayacağınız bir kart. Yani kredi kartı gibi  yüksek cazibesine kapılıp, daha sonra sıkıntı yaşamayacaksınız. Peki İninal karta nasıl sahip olabilirsiniz? Migros marketlerden, PTT şubelerinden ve Teknosa merketlerden alabilirsiniz. Yada www.shop.ininal.com web sitesinden de başvuruda bulunabilirsiniz. 5 iş gün içerisinde adresine ulaşılacaktır. Kartınız elinize ulaştıktan sonra, İninal web sitesinden kartınızın üzerindeki numaraları ile giriş yapıp ve kişisel bilgilerinizi yazmanız gerekir. Birkaç dakika içinde iletişim bilgilerinize şifreniz gönderilecektir. Bu şifreniz ile siteye giriş yaparak kartınızı hemen aktif hale getirebilirsiniz. İninal kişisel sayfanızdan kredi kartınızı tanımlayarak para yükleyebilirsiniz.

İninal Kart ile EFT Yapma

ininal kart

ininal kart

İnternet üzerinden istediğiniz siteden alışveriş yapabilir, havale ve EFT işlemlerinizi bile yapabilirsiniz. Sadece kredi kartınızdan değil, PTT şubelerinden, Teknosa ve Migros marketlerden dolum yapabilirsiniz. Bir çok kişi özellikle kredi kartlarından internet üzerinden alışveriş yapmak istemiyor. Bu yüzden İninal kartınızla alışveriş yapmak siz in için daha güvenli olabilir. Ayrıca hiç bankadan hesap açtırmanıza gerek olmaması en güzel tarafı. Çünkü bankadan hesap açtırmanız için 18 yaşında olmanız gerekir.

Ama İninal karta böyle bir şey yok. Yani çocuğunuzun nakit para taşımasını istemiyorsanız, böyle bir kart alıp az bir miktarda bir dolum yaparak kullanmasına izin verebilirsiniz. 13 yaşından sonra bu kartı herkes alabilir. Ayrıca sadece alışveriş sitelerinde değil, tüm oyunlarda da kullanabilirsiniz. Yani bir nevi sanal kart gibi kullanabiliriz. Hem de daha fazlası olarak, sanal dışında tüm mağazalarda ve restoranlarda da kullanımı geniş bir alan sahip bir kart. İninal kart hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz yada merak ettiğiniz soruların cevabını almak isterseniz, 0850 885 2535 numaralı müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsiniz.

Kategori: Kredi Kartları
Yazar: Tarih: 12 Nisan 2016 - 9:50:30

Benzer Konular

Yukarı Çık