Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

İng Bonus Kredi Kartı Özellikleri

Türkiye’nin en önemli bankalarından birisi olan ING Bonus, kredi kartlarında yeni bir dönem başlatmıştır. Bonus özellikleri sayesinde her zaman en avantajlı kartları müşterilerine sunan ING Bank bonus kredi kartları sayesinde Türkiye’nin birçok noktasında önemli bir müşteri kitlesine sahip olmaktadır. Bonus kartları sayesinde her zaman en yeni ve özel indirimlerden yararlanmak mümkün olmaktadır.

ING Bank bonus kartı ile birlikte diğer durumlarda gerekli olan işlemlerinizi yapabilir veya limit yetersizliğinde ek limit talebinde bulunarak kredilerinizi yükseltebilirsiniz. Bu kart ile birlikte her alışverişinizde iki kat puan kazanabilirsiniz. İsterseniz bu kartlar bonus puanlarınızı biriktirebilir veya bonus kredi kartı özelliklerini değerlendirebilirsiniz.

ING Bonus kredi kartları sayesinde bütün işlemlerinizi internet üzerinden de yapabilirsiniz. İnternet üzerinden yapılan kredi kartı işlemleri sayesinde bazı kampanyalardan yararlanma şansınız da olmaktadır.

ING Bonus kredi kartları ile birlikte genel olarak bütün alanlarda taksit atlatma veya ek taksit yapma seçeneklerinden yararlanmanız söz konusu olmaktadır. ING Bank bu sayede herkese özel indirimler ve çeşitli fırsatlardan kazanma şansı sunmaktadır.

Kategori: İNG Bank, Kredi Kartları
Yazar: Tarih: 12 Mart 2016 - 10:31:27

Benzer Konular

Yukarı Çık