Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

İNG Bank Yılbaşı Kredisi 2016

İNG Bank yine en iyi kredi seçenekleri ile yeni yıla hızlı ve mutlu bir şekilde merhaba demenizi sağlıyor. Bütün sene boyunca tatil, bayram ve diğer önemli dönemlerde özel kredi çalışmaları yapan İNG Bank yine en iyi kredi seçeneklerini yılbaşı için hazırlardır. Yeni yıl gelmeden önce en uygun faiz ve vade oranları ile ihtiyaç kredileri hazırlayan İNG Bank her zaman müşterilerinin ihtiyaçlarına ve ödeme durumlarına önem veren bir banka olarak dikkat çekiyor.

Kredi notunu oldukça önemseyen ve kişilerin ihtiyaçlarına göre değil ödeme güçlerine göre kredi veren İNG Bank bu nedenle istikrarlı bir yapı sergiliyor. Siz de İNG Bank’ın birbirinden önemli seçenekler içeren ihtiyaç kredilerin bir göz atın. Bu kredilere başvuru için İNG Bank internet şubesi ve İNG Bank telefon şubesini de kullanabilirsiniz. Ayrıca İNG Bank mobil uygulamaları ile krediler hakkındaki gelişmeleri ve diğer bilgileri hızlı bir şekilde izleyebilirsiniz.

 

İNGBANK YILBAŞI KREDİSİ HESAPLAMA

İNG Bank internet şubesi üzerinden kredi maliyet tablosunu görebilir veİNG Bank kredi hesaplama bölümünden krediye başvuru yapmadan önce kredi hesaplaması yapabilirsiniz. Kredi hesaplaması ile birlikte aylık olarak ödemeniz gereken miktarı görebilir ve diğer çalışma alanlarını değerlendirebilirsiniz. Bu sayede bütçenize zarar vermeden ödemeniz gereken en uygun miktarı görebilirsiniz. ING Bank yılbaşı kredileri ile birlikte bütün masraflarınızı karşılamanız mümkün olmaktadır.

ingbank

ingbank

İNG Bank personeli ile birlikte kredi değerlendirmesi yaparak en uygun kredileri görebilirsiniz. ING Bank yeni yıl için hazırlanan ihtiyaç kredileri 7.000 TL’den başlıyor. Bu krediyi 36 aylık vade oranları ile ödeyebilirsiniz. Ayrıca kredinizi isterseniz 10.000 TL olarak da alabilirsiniz. Bu krediyi de 36 aylık vadeler halinde ödemeniz mümkün olabilmektedir.

İNGBANK YENİ YIL KREDİSİ BAŞVURUSU

 

İNG Bank ihtiyaç kredisinde  1.05 ve 1.34 arasında değişen faiz oranlarını uygulamaktadır. Kredi masraf ücreti olarak da 50 TL gibi uygun bir ücret almaktadır. Böylesine avantajlı bir krediyi alarak İNG Bank ailesine katılabilir ve bütün hayatınızı rahat ettirecek bir şekilde geçirebilirsiniz. İNG Bank ödeme planlarını da İNG Bank personeli ile rahat bir şekilde yapabilirsiniz.

Kategori: Diğer, İNG Bank, İNG Bank Kredi Başvurusu
Yazar: Tarih: 25 Kasım 2015 - 7:26:10

Benzer Konular

Yukarı Çık