Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

İng Bank Tatil Kredisi

Yorucu bir kışın ve çalışma süresinin ardından tatil isteği olan kişiler için cazip kampanya ve avantajlı teklifler devam ediyor. İng Bank bir çok senelerde olduğu gibi bu yıl da sizlerin rahat bir şekilde tatil yapabilmeniz için nakit imkanı sunuyor. Bir tatil yapmak herkesin hayali ve hakkı olmakla birlikte en azami bir tatil de nakit sıkıntısı yaşandığından kişiler bu isteklerini karşılayamıyorlar.

İng Bank ise her zaman sizin yanınızda olmaya devam ediyor. İng Bank tatil kredisinden bireysel müşteriler faydalanacak olup kampanyaya katılım ING Bank web sitesinden, SMS ile veya ATM, internet şube, çağrı merkezlerinden yapılmaktadır.

İng Bank müşterileri başvurduğu tarihteki mevcut kredi fiyatlanmasından ücretlendirilmektedir. Şube dışındaki kanallardan kredi başvurusunda bulunan müşteriye kredi kullandığı günden bir gün sonra kampanya kodu İNG Bank tarafından bankada kayıtlı bulunan telefon numaranıza SMS ile gönderilerek bilgilendirilecektir. Bu kod ile müşteriler yurt içi otellerde yapacağı konaklama, yurt içi ve yurt dışı paket tur veya grup rezervasyonları için yapmış olduğu programlarda %15 indirim ve ödediği tatile ek olarak bir gece daha kazanacaktır.

Kategori: İNG Bank Kredi Başvurusu
Yazar: Tarih: 14 Şubat 2016 - 3:11:44

Benzer Konular

Yukarı Çık