Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

ING Bank Pegasus Plus Kart Kredi Kartı Özellikleri

ING Bank Pegasus Plus Kart ile birlikte her zaman en yeni kart özelliklerinden faydalanabilirsiniz. Türkiye’nin en yeni kredi kartlarından birisi olan bu kart sayesinde avantajlı ürünlerden yararlanabilir ve ödemelerinizi sağlayabilirsiniz. Bu kart için müşterilerden yıllık kart aidatı alınmamaktadır. Ayrıca kart ile yapılan tüm mal ve hizmet alımlarından %1, Pegasus ile gerçekleştirilen uçuşlarda Pegasus uçuş kapsamında %2 Uçuş Puan kazandırılmaktadır.

ING Bank Pegasus Plus Kart

ING Bank Pegasus Plus Kart

Bu kart ile birlikte 1 Uçuş Puan 1 TL değerinde olarak hesaplanmaktadır. 5 Uçuş Puan üzerindeki bütün Uçuş Puanlar indirim olarak da uygulanabilmektedir.

Bunun yanı sıra ING Bank Pegasus Plus kart bonus özellikleri taşımaktadır. Bonus kredi kartları özellikleri sayesinde bütün noktalardan puan kazanabilir ve alışverişlerinizi anında yapabilirsiniz. Pegasus ile birlikte uçak biletlerinizi alarak Türkiye’nin her yerine keyifli uçuşlar yapabilirsiniz. ING Kart içerisindeki bilgiler sayesinde ING Pegasus Plus Kart anlaşmalı işyerlerinde bonus toplamakta ve taksit yapmaktadır. Bu kart ile birlikte her zaman en iyi uçuşları kazanabilirsiniz. ING Pegasus Plus Kart’ a SMS ile de başvurulabilmektedir. Bu karta başvuru yapabilmek için ING Bank şubelerine gelebilir veya ING Bank üzerinden yapılan işlemleri sağlayabilirsiniz.

Kategori: İNG Bank
Yazar: Tarih: 28 Aralık 2015 - 9:58:22

Benzer Konular

Yukarı Çık