Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

ING Bank Kredi Notuna Göre Kredi

İngbank kredi notuna göre kredi veriyor…Türkiye’nin son dönemlerdeki en uygun kredi veren bankaları arasında yer alan ING Bank, ihtiyaç kredilerinin yanı sıra taşıt ve konut kredileri ile de müşterilerinin acil nakit sorunlarını karşılamaktadır. Vadeli ve vadesiz mevduat hesapları ile birlikte diğer bankacılık alanlarında da önemli hizmetler veren ING Bank kredilerinde kredi notuna göre, kredi notu yüksek olan müşterilerini ödüllendirmek için bir faiz oranı belirlemektedir. Bilindiği gibi kredi notu, bankalardan kredi alabilmek için çok önemli bir veridir. Diğer yandan kredi notu bankaların müşterilere daha güvenli bir şekilde davranmasını sağlamaktadır. Çünkü kredi notu sayesinde bankalar, hangi müşterilerinin borçlarına sadık, hangilerinin kredi borcu ödeme konusunda istikrarsız ve güvensiz olduğunu tespit edilmektedir.

ingbank kredi notuna göre kredi

ingbank kredi notuna göre kredi

Kredi notuna göre kredi dönemi başladı

Kredi notu geçmiş dönemlerde yapılan bankacılık işlemlerinde bir anlamda öz geçmiş özelliği taşımaktadır. Bankalardan alına kredilerin borçlarının zamanında ödenmemesi ve bunun yanı sıra kredi notunun kredi kartı ile de ilişkili olması, iyi ve kötü müşteriyi ayırt eden noktalar arasındadır. Kredi notu yüksek olan kişiler bankalara olan borçlarını düzenli bir şekilde ödemiş demektir. Bu noktada, kredi notu yüksek olan kişilerin bankalarda birtakım ayrıcalıklara sahip olması mümkündür.

İNG kredi notuna göre kredi veren banka oldu..

ING Bank kredi notu yüksek olan kişilere özel faiz oranı ile kredi vermektedir. Buna göre ING Bank ihtiyaç kredisi ile birlikte Findeks Kredi notunuza göre hızlı bir şekilde 100.000 TL’ye kadar  ihtiyaç kredinizi size özel fiyat teklifleri ile birlikte ve ödeme imkanlarından faydalanarak kullanabilirsiniz. ING Bank tarafından verilen bu ihtiyaç kredisinin faiz oranı aylık %1,49 olarak belirlenmiştir. Bunun yanı sıra ING Bank ile verilen ihtiyaç kredisi  100.000 TL’ye ve 36 ay vadeye kadar geçerli olarak verilmektedir.

İngbank’tan kredi notuna göre ne kadar kredi alabilirsin HESAPLA

ING Bank tarafından verilen bu ihtiyaç kredisinde Kredi Tahsis Ücreti, kredi tutarının %0,5’i kadar belirlenmektedir. Görüldüğü gibi kredi notu bankalardan kredi alabilmek için çok önemli bir avantajı sizlere sunabilmektedir. Bu kredileri almak isteyen kişilerin, bütçelerini kontrol ederek, kredi notunu öğrendikten sonra ING Bank şubelerine gelmesi gerekir. Kredi notu, bankalar ile olan kredi verme düzenini de belirli bir standart haline getirmiştir.

Kategori: Kredi Kullanma
Yazar: Tarih: 31 Mayıs 2016 - 8:15:36

Benzer Konular

Yukarı Çık