Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

İng Bank Hesap Açma

Türkiye de ki önemli bankalardan olan İng Bank’ın bir çok müşterisi bulunmaktadır. Müşterilerine sunmakta olduğu bir çok özellik, kampanya ve fırsat ile tercih edilen bankalar arasındadır.

İng Bank hesabı açabilmeniz oldukça kolay. İng Bank hesabı açarak çeşitli kampanyalar ve fırsatlardan yararlanabilir ve işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. İng Bank Vadesiz Mevduat Hesabı açmanız için internet şubesi başvuru menüsünden hesaplar ve vadesiz TL hesap açılışı nı seçerek açabilirsiniz. Henüz banka müşteri değil iseniz de size yakın şubeye giderek vadesiz mevduat hesabınızı açtırabilirsiniz.

İng Bank Vadesiz Mevduat Hesabı Açma

Vadesiz Mevduat Hesabınız ile EFT/Havale yapabilir, kredi kartı borcunuzu ve faturalarınızı ödeyebilir, düzenli veya otomatik ödeme talimatı verebilir, ING nakit kart ile Türkiye genelindeki tüm ATM lerden para çekebilirsiniz.

Aynı zamanda yanınızda nakit taşımaya gerek duymadan yaptığınız alışverişlerinizi ıng nakit kartınızı kullanarak ödeyebilirsiniz. www.ingbank.com.tr adresinden veya 0850 222 0 600 telefon bankacılığı ile işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. İster internet üzerinden hesap açabilir isterseniz de birebir İng Bank şubelerine giderek kolayca hesap açabilirsiniz.

Kategori: İNG Bank
Yazar: Tarih: 16 Şubat 2016 - 1:43:37

Benzer Konular

Yukarı Çık