Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

ING Bank EFT ve Havale Saatleri 2016

ING Bank sayesinde işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabilir ve dilediğiniz hesaba para gönderebilirsiniz. Bu sayede bulunduğunuz yerden IBAN hesaplarına farklı şubelerden de olsa para gönderiminde bulunabilirsiniz. ING Bank şubelerine gelmeden eft ve havale yapabilirsiniz. Bunun için öncelikli olarak mobil şubeyi kullanabilirsiniz.

ing mobil şube

ing mobil şube

üzerinden IBAN numarası ile birlikte günün her anında güvenilir bir şekilde havale yapabilirsiniz. Bu sayede işlemleriniz pratik ve güvenilir bir şekilde gerçekleşmektedir. Diğer yandan eft de bu yöntemler üzerinden yapılabilmektedir.

 

Ancak eft saatleri ING Bank için 09.00 – 17.00 saatleri arasında gerçekleşmektedir. IBAN numarasına gönderilen paranın bu saatler dışında yapılması durumunda işlem ertesi güne sarkmaktadır. ING Bank eft ve havale işlemlerinin gerçekleşmesi için bir ING Bank hesabınızın olması gerekir. Bu sayede güvenilir bir şekilde işlemlerinizi yapabilir ve ING Bank’ın birbirinden özel avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Dilerseniz ING Bank bankamatiklerinden de istediğiniz hesaba para gönderebilir ve makbuz alabilirsiniz. Bunların yanında diğer yöntem ise bankaya gitmektir.

Kategori: İNG Bank
Yazar: Tarih: 29 Mart 2016 - 9:45:47

Benzer Konular

Yukarı Çık