Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

İng Bank Dersine Çalışmış Kredi

Bir çok kişi eğitimlerini tamamlamak için maddi sıkıntılar yaşamaktadır. Çünkü eğitim bizim ülkemizde pahalı. Her ne kadar liseye kadar tam eğitim verildiği söylense de,YGS sınavları için dershanelerden yardım almak şart. Çünkü lisede eğitim bilgileri yetmiyor. Dershanelere de kapatılmak yasağı geldiği için, bu konuda nasıl yüksek not alınabilecek, herkes bu konuda tedirgin. Tabi ki orta öğretim sistemi tamamen yeterli olsun ve sınavlarda yüksek not alınabilsin. Herkes bunu ister. Neden dershaneler para verilsin, kimse bunun istemez zaten. Ama en başta müfredattaki dersleri değiştirip iyileştirmek gerekmez mi?

ing_bank

ing_bank

Sonuçta YGS de o kadar zor soruları var ki, bir genç zorlanmakta. Birbir zorluklarla kazanılan üniversiteyi kazandıktan sonra iş bitiyor mu? Şehir dışında ise masraflar başlıyor. Bir çok kişi devlet yurtlarının dışında ve devlet bursu alamıyor. Bu konuda aileler çok zorlanıyor. Çocuğunu okutmak için her ay dişinden tırnağından artırıp çocuğunun masraflarını karşılamak için elinden geleni yapıyor. Üniversiteyi bin bir zorluklarla bitirdikten sonra iş bulunuyor mu? Maalesef ki hayır. Binlerce üniversite mezunu işsiz. Bir çoğunluk gerek yurt dışında gerekse yurt içinde master yapmak, mesleğinde daha güzel yerlere gelmek için çaba göstermek zorundalar.

Ailesi bakımından şanslı olanlar bakımından zaten sorun yok. Ama yüksek maliyetli olan eğitim giderlerini bir çok kişi karşılayamıyor. Bunun için diğer avantajları araştırmak zorundalar. Bu konuda bir çok banka eğitim kredisi sunmakta. Bunlardan biri ING bank dersine çalışmış kredi. Eğitim giderlerini karşılamak için 36 ay vade ile 50 BİN TL ye kadar eğitim kredisi vermektedir. En azından çocuklarınızın eğitimlerini tamamlamaları için Ing Bankası’nın eğitim kredisinden faydalanabilirsiniz.

Herkes çocuğunun en iyi eğitimi alıp kendi mesleğinin sahibi olmasını ister. Ama bunun için elinde bir birikim yoksa bile, kredi çekerek, hem kendisinin hemde çocuğunun hayalini gerçekleştirebilir. Bu krediden faydalanmanız için sabit bir gelirinizin olması yeterli. Size en yakın ING bankası’na giderek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Yada ING Bankası’nın internet sitesinden direk başvurabilirsiniz. Daha detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz de 0850 222 0 600 numaraları müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Kategori: İNG Bank Kredi Başvurusu
Yazar: Tarih: 2 Nisan 2016 - 9:40:04

Benzer Konular

Yukarı Çık