Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Ing Bank 48 Ay Vadeli Taşıt Kredisi

İhtiyaç kredisi akla ilk gelen vade oranları ve faiz oranlarıdır. Bu sebeple birçok banka 48 ay vadeli taşıt kredisi vermektedirler. Şimdiler de birçok banka bu oranı düşürmüştür. Farklı vade ve faiz oranları da sunulmaktadır biz değerli müşterilerine. Bu taşıt kredisi kampanya dahilindedir.

48 ay vadeli ihtiyaç kredisi veren bankaları değerlendirecek olursak günümüzde birçok banka 48 ay vadeli faiz oranı düşük krediler vermektedirler. Adeta bankalar birbirleriyle yarış içerisindeler. Bu böyle olunca biz müşterilerinde hangisi daha avantajlıysa ona geçeriz.

Ing bankası ihtiyaç kredisini vermektedir. İlk önce bankaya gidip başvurmanız gerekiyor. Daha sonra onaylanması için 3 gün beklemeliyiz. Bu banka kredi oranını düşük faiz oranı % 5 oranında vermektedir. Vadesini de 4 yıl olarak sunmaktadır biz müşterilerine. Taşıt kredisinde çok avantajlı yenilikler sunulmaktadır.

Taşıt kredisinde önemli olan etmen vade oranlarıdır. Vade oranı yüksek olursa aylık ödeyeceğimiz tutar da düşük olur. Toplamda ödeyeceğiniz tutar faiz oranı o kadar yüksek olacaktır.

Kategori: İNG Bank Kredi Başvurusu
Yazar: Tarih: 13 Mart 2016 - 1:14:01

Benzer Konular

Yukarı Çık