Kredi Notu Öğrenme Sorgulama


İlksan İkraz Borcu Sorgulama

Öğretmenlerin birbiri ile yardımlaşmasını sağlamak amacı ile 1943 yılında kurulan İlksan sosyal ve sağlık yardımlarıyla ilgilidir. İlksan’ın gelir kaynağını yardımlar, devlet bağışları ve üyelerinden gelen bağışlar sayesinde sağlamaktadır. İlksan üyelerine çeşitli konularda yardımcı olabilmektedir. Üyelerinin kaza sonucunda çalışamamasından kaynaklanan maluliyet yardımı, evlenme yardımı, ölüm yardımı ve buna benzer yardımları bulunmaktadır.

ilksan kefilsiz kredi

ilksan kefilsiz kredi

Öğretmenlere sağlamış olduğu tüm bu yardımların yanında kendisinden kredi çeken öğretmenleri de bulunmaktadır. İlksan’dan ikraz talebinde bulunacak olan kişilerden ilk olarak yıl şartı aranmaktadır. Belli bir yılı doldurmayan kişilere kredi verilmemektedir. Bunun yanında kredi çeken kişilerin de merak ettiği bir konu bulunmaktadır.

İlksan ikraz borcu sorgulamasını nasıl yapabilecekleri ve nasıl ödeyebileceklerine dair olan bu sorularının ortadan kaldırılması için İlksan’ın sitesine mini bir ziyaret yapabilirler. İkraz borçlarınızı maliye bakanlığı üzerinden ödeyebilme şansına sahipsiniz. Ayrıca İlksan’ın size sağlamış olduğu en büyük yardım ise kredinizi ödeme gününüzden önce öderseniz indirimden yararlanabilirsiniz.  Ödemenizi ise maaş çektiğiniz gün ödeyebilme kolaylığına sahipsiniz.

İlksan Kefilsiz Kredi

İlksan öğretmenlerin birbiri ile yardımlaşması için kurulmuş müthiş bir firmadır. İlksan’ın öğretmenlere sağlamış olduğu yardımlar sayesinde öğretmenlerin sıkıntı yaşamaktan kurtulduğu görülmektedir. Gerek evlenmek isteyen öğretmenlere gerek ise maluli olan kişilere sağlamış olduğu yardımlar gerek ise özel durumu nedeni ile bu kefilsiz krediye ihtiyaç duyan kişilerin bu krediyi kullanabilecekleri görülmektedir. Sizde öğretmenseniz ve yakın zamanda evlilik ya da İlksan’ın ayrıcalık tanımış olduğu olumsuzluklardan bir tanesini geçirmişseniz mutlaka kefilsiz krediden yararlanabilirsiniz.

İlksan’dan kredi alabilmeniz için belli bir ay şartını doldurmanız gerekmektedir. Eğer bu şartı doldurmazsanız maalesef sizin için kefil istemeden sağlanan bu krediden faydalanma imkanına sahip olamayacaksınız. Faiz oranları ise son derece düşüktür. Ayrıca ödeme konusunda sıkıntı yaşamıyorsanız İlksan’ın size ayrıcalık tanıdığını da görme imkanına sahip olacaksınız.

İlksan’a ödeme yapmak zorunda olduğunuz gün her ay maaş günüdür. Maaş gününüzden önce yani ödeme gününden önce yapmış olduğunuz ödemelerin indirimli bir şekilde yapıldığını göreceksiniz. Eğer bu fırsattan yararlanabilmek istiyorsanız hemen kefilsiz kredi başvurunuzu yapmalısınız.

Bizlere Soru SORUN, En Kısa Sürede Cevap Alın ! Soru Sormanız için Soru-Cevap bölümünü ziyaret edin.
Uzmana soru
sor
Kategori: Genel
Yazar: Tarih: 31 Temmuz 2015 - 10:51:51

Benzer Konular

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. Şerife Şengül ulukaya diyor ki:

    İlksan borcumu öğrenmek istiyorum. Bunu öğrenmek için nasıl bir yol izlemeliyim?Siz ne tavsiye edersiniz? Daha önceden benim durumumda olanlar nasıl bir yol izledi?

Yukarı Çık