Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

İkinci El Taşıt Kredisi Veren Banka Var mı?

Etraf banka kaynıyor. Acaba 2. el – ikinci el taşıt kredisi veren banka var mı? Her adımda bankalar atm ler,ah şu bankalar, iyi mi kötü mü çözemediğim bankalar. Bazen iş görüyor bazen isyan ettiriyor.

Para ya ihtiyacım var hoooppp koş bankaya çek sonrada ye. Sonra ah başım vay başım nasıl ödücem bu borcu. Kim dedi sana git o senin olmayan parayı ye diye. Ama şeytanın işi dersin halbuki ne alaka kaşıntı meselesi. Türkiye de İstanbul trafiği her gün tıklım tıklım.

Evden işe işten eve hele ki bide trafik varsa ölüm, ama toplu taşıma araçları böyle zamanlarda büyük kurtarıcımız. Bin metroya 5 dk. İn evininin yakınlarında. Ama hafta sonları gezmek istersin ama olmaz otobüs bekle metroya bin. İndi bindi yap ohoooo.

Uzun iş alacaksın arabanı mis gibi bineceksin istediğin her yer senin. Bu aralar araç fiyatları da bayağı yükselmiş. Ama sağolsun bur dada bankalar karşımıza çıkıyor. Veriyor taşıt kredisini gidip istediğini beğen al.

Tek sıkıntı borç bitene kadar ipotek koyuyorlar. Olsun ama araç benim sonuçta borcuda ben ödeyeceğim gezmeye de ben gideceğim. Ödücek gücüm varsa her türlü alırım aracımı başkasına muhtaç olacağıma kendim bankaya öderim.

Her yerde karşımıza çıkan bankalar sizi seviyorum …

Kategori: Soru - Cevap
Yazar: Tarih: 9 Şubat 2016 - 8:14:18

Benzer Konular

Yukarı Çık