Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

İhtiyaç Kredisi Alırken Nelere Dikkat Etmemiz Gerekir

Tüm acil ihtiyaçlarımız da her zaman çok yakın mesafemizde olan bankalar sunmuş oldukları kredi imkanları ile ihtiyaçlarımızı karşılamaya devam ediyorlar. İhtiyaçlarımız bir çok çeşitte günden güne karşımıza çıkmaya devam ederken ihtiyaç kredisi kullanma potansiyelleri de bir hayli artmış durumda.

İhtiyaç Kredisi Masrafları

Kredi kullanırken hepimizin ilk baktığı faiz oranları oluyor. Faiz oranları aylık ödeme tutarımızdan çekmiş olduğumuz anaparaya kadar birçok durumu etkilemektedir. Bu nedenle faiz oranı kredi çekerken dikkat etmemiz gereken ilk değerdir. Bankaların çeşitli faiz oranlarını karşılaştırmak istiyorsak internete bu şekilde hizmet veren birçok karşılaştırma sitesi mevcuttur. İkinci olarak dosya masrafından bahsetmemiz gerekir ise…

Masrafsız İhtiyaç Kredisi

İHTİYAÇ KREDİSİ VEREN BANKALARDAN DOSYA MASRAFI ALMA

Dosya masrafının yıllarca kredi kullananlardan haksız yere alınması sebebi ile geçtiğimiz yıllarda çıkan yasalar dosya masraflarımızı bankalardan iade olarak almamıza olanak sağladı. Binlerce kredi kullanıcısı dosya masraflarının iadeleri için Tüketici Hakem Heyetine başvurdu ve çoğu dosya masraflarını geri almış oldu. Bu durum bankaları da harekete geçirdi.

ihtiyac-kredisi-720x300

Kimisi kredi sözleşmelerine dosya masrafı bedellerini bir şekilde ekletirken kimi dosya masraflarını kaldırıp kredi kampanyası yaptı. Kredi kullanırken dosya masraflı ve ya dosya masrafsız şekilde faiz oranları ile karşılaştırma yaparak kredi talebinde bulunmalıyız. Bazı bankaların çeşitli kampanyaları da olabiliyor, Bazı hediyeler, taksit erteleme imkanları gibi..

Kredi Kullanabilmek İçin Gerekli Evraklar

Sizde kredi kullanırken bu gibi durumları takip ederseniz, aylık vadeleriniz de çok fazla bir fark yaratmasa da toplamda size ciddi avantajlar yaratacak farkları görmüş olur, kredinizi daha uygun koşullarda kullanabilirsiniz.

Kategori: Banka Kredileri
Yazar: Tarih: 30 Aralık 2015 - 3:11:06

Benzer Konular

Yukarı Çık