Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

İcralık Olanlara Kredi Veren Bankalar

İcralık olanlara bankalar kredi veriyor mu? İcrealık olanlara kredi veren bankalar hangileri? Bankalar ile daha önceden yapılan yanlış işlemler sonucunda kötü sonuçlar ortaya çıkabilir. Alınan bir kredi kartının veya kredinin borçlarının zamanında ödenmemesi, bankaların borçluları avukata vermesi sonucu icra işlemlerinin başlanmasına neden olabilir. İcralık olmak, bir kişi için oldukça kötü bir sürecin başlangıcı olabilir. Çünkü bu durum aynı zamanda kredi notunun da düşmesine neden olmaktadır. Kredi notunun düşmesi demek uzun bir süre bankalardan rahat bir şekilde kredi alamamak demektir.

Sicili Bozuk Olanlara Kredi

kredi sicilim bozuk kredi alabilir miyim

kredi sicilim bozuk kredi alabilir miyim

Üstelik sicilin bir defa bozulması, bankaların o kişi ile herhangi bir işlem yapmasını zor duruma sürükleyebilmektedir. Bankalar tarafından güvenilmeyen bir kişi olmak söz konusudur. Bundan dolayı borçların icra aşamasına gelmeden önce mutlaka yapılandırılması ve bu şekilde ödenmesi gerekmektedir. Bankaların büyük bir çoğunluğu maalesef icralık olan kişilere kredi vermemektedir. Şu anda da sicili bozuk olan kişilere kredi veren bir banka kampanyası bulunmamaktadır. Kredi ihtiyaçlarının karşılanabilmesi için başka birisi sizin adınıza kredi alabilir. Örneğin eşlerden birisi icralık ise diğer eş, maddi durumunun da uygun olması durumunda bankadan kredi çekme hakkına sahip olmaktadır.

Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar

İcra olan kişilerin borçlarının bu aşamaya gelmeden önce mutlaka borçlarını yapılandırması ve banka ile iletişime geçmesi gerekir. Eğer banka bu duruma yanaşmıyorsa, başka bir bankaya borç transferi kredisi ile borçlanma sağlanabilir. İcra nedeniyle bankalardan kredi alamayan kişiler, senetle veya komisyonla kredi alarak bu ihtiyaçlarını karşılayabilir. Büyük şehirler başta olmak üzere artık birçok noktada aracı kurum ve kuruluşlar kredi sağlamak amacıyla hizmet vermektedir. Gerek duyulan kredi miktarının yanında en uygun ödeme seçenekleriyle bir miktar nakit almak mümkündür. Komisyonla alınan kredilerde de nakit sorunu yaşayan kişilere bankalardan özel olarak kredi alınır. Ön peşinatsız ve teminat olmadan verilen bu krediler, bankalardan daha kolay bir şekilde ödenebilmektedir.

Finansbank Sicili Bozuk Olanlara Kredi

finansbank

finansbank sicili bozuklara kredi

Finansbank, sicili bozuk olanlara çok özel şartlar dahilinde bir dönem kredi verebilmekteydi. Ancak son dönemlerde bu konu ile ilgili bir yeni kampanya çalışması bulunmamaktadır. Kredi notunun bankalar açısından önemi çok fazla olduğu için bir bankanın düşük kredi notuna her ne sebepten olursa olsun kredi vermesi oldukça az bir ihtimaldir.

Kategori: Banka Kredileri
Yazar: Tarih: 17 Nisan 2016 - 9:54:16

Benzer Konular

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. erdinc dedi ki:

    Sicilim bozuk ve şuan ödemelerim var krediye ihtiyacım var bana yardımcı olabilir misiniz?

Yukarı Çık